karadeniz sahili ormanlı köyü turu

Tepki
17
Cumartesi saat 07:00 Silivri-Heykel'den hareket, sırasıyla akören,kabakça,inceğiz,gökçeali, subaşı, oklalı, kestanelik, çanakça, dağyenice, kalfa, başak, hisarbeyli ve ormanlı olarak gerçekleşecektir.Yol asfalt, toplam 130 km gidiş- dönüş.Getirilmesi gerekenler:kask, eldiven, su, az miktarda yiyecek, yedek tişört, yedek iç lastik ve yama seti.
köyler birbirine yakın olduğu için 1 litreden fazla su alıp gereksiz ağırlık taşımaya gerek yok.
Orman...lık yollardan geçerken haftanın stresinden arınma garantisi:)), bol oksijen, köy yemekleri, hele bir de köy ekmeği bulabilirsek değmeyin keyfimize, kuş cıvıltıları..kısaca, köy hayatından kesitler izlemek isteyen herkesi bekleriz..esen kalın,saygılar..bilgi için:0 542 654 70 17 Ozan KAPANCI

Scudo

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
Güzel bir güzergah. İstanbuldan katılmak isteyenler içinse 180 km lik bir yol (gidiş dönüş). Bu hafta sonu trakyaya başka bir tur proğramım olmasaydı gelmeyi düşünürdüm. İyi eğlenceler. Gezi ftoğraflarınızı paylaşırsanız sevinirim.

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@ozan kapancı

Yarın sabah çıkıp güngörmez köyünde konaklayacağım. Cumartesi sabahı Kıyıköy üzerinden İğneadaya geçeceğim. Pazar günü döneceğim ama nasıl döneceğime henüz karar vermedim. İğneadadan otobüsişe , Bisiklet ile Lüleburgaz oradan otobüs ile veya bisiklet ile Çerkezköy üzerinden İstanbulda olabilir,

Uğur ŞENCAN

Daimi Üye
Tepki
147
Ozan bey selamlar, sizlere veda edemeden döndüğümüz için kusura bakmayın. Çok uzaklaşmıştınız yanınıza gelemedik. Tur için teşekkür ederim bizden sonrasını şu an için bilmiyorum. umarım sizin için eğlenceli olmuştur. Biz de oradan devam edip Hadımköy'e ulaştık kısa bir yemek molasından sonra Tüyap ve yokuş inişi ile parkuru tamamladık... Başka rotalarda görüşmek ümidiyle... Selamlar:D

• Beğen
Tepkiler: tolgaerdem
Tepki
17
@Uğur ŞENCAN

selamlar:))iyiki de dönmüşsünüz .orman yoluna girdik 1-2 saat gittik bitap bir şekilde.ama güzeldi yine de.başka turlarda inşallah tekrar..

• Beğen
Tepkiler: Uğur ŞENCAN