Karacaköy-Yalıköy-Çilingoz-Kastro-Kıyıköy gezisi (30 Temmuz Pazartesi)…

whistler

Üye
Tepki
54
paylaşım için çok tşkler,
sizler gibi abilerimiz sayesinde, çok geç tanıştıgımız demiratlarımıza, daha bir sevgiyle baglanıyoruz. inşallah günün birinde bu turları yapabilmek bizede nasip olur.

geçirdiğiniz ufak kaza içinde üzüldüm, allahtan düşmemişsiniz, ben yolda giderken gidona dokunsalar yerde bulurdum sanırım kendimi. allah korumuş diyelim, geçmiş olsun.

• Beğen
Tepkiler: Süleyman Şatır
Scudo

Emir Alaca

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Süleyman Abi çok güzel yerleri seçiyorsun.Fotoğraflara bakmaya doyum olmuyor.Kastroya 2001 de gitmiştim.Görünce hemen hatırladım hiç değişmemiş.Kestaneliğe çok gittim ve gideceğim.Gezilerinin devamını dilerim abi merakla yeni gezileri bekliyorum.

• Beğen

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
@Hüseyin Suda
Çok teşekkürler… Aslında haritaya baktım, km’leri hesapladım ve kendi kendime yarın sabah erkenden yola çıkıyorum dedim… Tabii bunda emekli olmanın rahatlığı da var… Tekrar teşekkürler…

@H.Çelik
Çok teşekkürler…

@Necati Bilgen
Necati Abi merhaba… Evet Kıyıköy’e, Cahit’le birlikte hep beraber 2005 yazında gitmiştik. O zaman Lüleburgaz, Kırklareli, Kofçaz üzerinden Kocayazı, Geçitağzı, Armutveren, Sarpdere köylerinden geçerek İğneada’ya sonra yine köy yollarından geçerek Kıyıköy’e ulaşmıştık. O gezi de harika bir geziydi… Bir başka gezide tekrar beraber olmak dileğiyle…

@Lütfü Çolak
Lütfü teşekkürler… Sultançiftliği’nde yola aynı anda iki araba, bir bisiklet sığamadık. Sol taraftaki minibüsle benim arama hızla giren Broadway, aynasıyla benim gidona çarptı ve durmadan bastı gitti… Çok şükür bir problem yok… Görüşmek üzere…

@soneryen
Umarım bir gezide birlikte oluruz… Yanımda bir arkadaş olmasından ben de mutlu olurum…

@five
Çok teşekkürler…

@edi55
Çok teşekkürler…

@rahmankarataş
Rahman önemli değil… Ani karar verdim ve yola çıktım… Baksana neredeyse Ağustos’un ortasına geldik… Yaz bitiyor ve doğru dürüst bir tura çıkamadık bile… Artık bir dahaki sefere görüşmek üzere…

@tamer306
Çok teşekkürler…

@whistler
Çok teşekkürler… Valla siz çok gençsiniz, çok daha iyi performanslarla daha uzun soluklu geziler gerçekleştirebilirsiniz. Yeterki zaman ayırabilin... Bu arada araba beni düşüremedi ama, oldukça tedirgin etti… Bir süre yanımdan arabalar geçerken oldukça rahatsız oldum… Tekrar teşekkürler…

@Emir Alaca
Tüm güzergah gerçekten çok güzel… Yalıköy, Çilingoz, Kastro yolunu genç arkadaşlarıma özellikle tavsiye ediyorum… Bu yolculuktan çok zevk alacaklardır… Çok teşekkürler…

@alperen_69
Çok teşekkürler…

@SECO 34
Sercan, çok teşekkürler… Valla biraz yoruldum tabii ama, böyle bir parkuru aşmanın gururu da herşeyi unutturuyor..

@sbasutcu
Çok teşekkürler…

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Süleyman Abi amma gezmişsin yaw maşallah. Karşılaştırmalı fotolar ve değerlendiremeler de bir o kadar iyi ancak üzücü.

Paylaşım için teşekkürler... Performansa zaten diyecek söz yok...

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
@KevSerSeri
Kevser teşekkürler... Aniden karar verilmiş günübirlik gezilerden biriydi... Bu arada İstanbul'un suyunu sağlayan baraj ve gölleri görme şansım da oldu... Gerçekten durum üzücü... Sanıyorum Ankara'da durum daha da kötü... Kevser, tekrar teşekkürler...

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@Süleyman Şatır

Ankara'da durum içler acısı valla biz de gidip baraja baktık.

Fethiye'de sular gürül gürül akıyor. İnsanlar boşu boşuna akıtıyorlar her yana. Baktıkça, bu güzelim tatlı suların israfını gördükçe içim cız etti...

Neyse ki haftaya Karadeniz Turu'na çıkıyorum. Orada suya doyup geliyim, gözüm doysun en azından... ;)

maskesiz

Daimi Üye
Tepki
129
bu konuyu,içeriğindeki güzergah ve fotoları yeni gördüm ve ufkum büyüdü,bu sayede hayallerime öğretmen olduğunuz için size çok teşekkür ederim,elinize ayağınıza sağlık.sağlıklı uzun ömürler dilerim

memre

Üye
Tepki
112
merhaba,

yol hakkında verdiginiz bilgiler ve fotograflarınız cok bilgilendirici. is nedeniyle turlara sık sık cıkamasam da turlarınızı okuyarak cok mutlu oldugumu belirtmek isterim. yine ayaklarınıza saglık, paylasımınız icin tesekkurler...

• Beğen

kayhan1907

Daimi Üye
Tepki
454
merhaba abi
ne diyip GPA da arkandan bakmıştım bu yokuşlar nasıl böyle çıkılır diye şimdi bir kez daha şaştım hiç tempo düşürmeden böyle uzun yol yapmak. Canı gönülden kutlamamak elde değil güzel resimlerin içinde teşekkürler yolun açık olsun

• Beğen

fatih__66

Aktif Üye
Tepki
24
ii bi gezi peki bu karacaköy taraflarından arsa alıcazda gsl mi buralar?

irfancan

Forum Demirbaşı
Tepki
659
Gezileriniz çok güzel ve anlatımınız çok iyi,yeni gezilerinizin anlatımını heyacanla (link)
bekliyorum.

• Beğen