Karabük Üniversitesi Bisiklet Kulübü

Konu, 'Üniversite Bisiklet Grupları' kısmında Göktuğ ÖZEL tarafından paylaşıldı.

1. Göktuğ ÖZEL

Göktuğ ÖZEL Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar. Eğer canınız Türkiye'nin en büyük Kanyonlarından geçmek, Yenice Şeker Kanyonu Bisiklet Parkuru gibi yüzdelik bakımdan en sık ve en bol oksijeni üreten ormanlara sahip bir parkurda turlamak, Safranbolu Evlerinin bulunduğu dar ve dik yokuşlu sokaklardan su gibi akmak ya da Türkiye'nin en sık ormanlarında dolaşmak isterse Sizleri de Karabük'e bekleriz. Eğer yolunuz düşerse konfor ve lüks yapısından taviz vermeyen her daim espri ve eğlencenin olduğu öğrenci evlerinde kalmanız hiç de imkansız değil :) Sadece güzel sohbet karşılığında sizler de bu eşsiz fırsata sadece iki teker sayesinde kavuşabilirsiniz :)

[​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

2. TayyipKARALİ

TayyipKARALİ Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    gelicem insallah :)

3. Neil deGrasse Tyson

Neil deGrasse Tyson I wonder if heaven got a bikepark

Adı:
    Mehmet Ç.
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    hocam facebook sayfanız falan varmı? karabükte öğrenciyim, ekim ayında orada olacağım grupla birlikte turlamak isterim

İlginizi Çekebilir

upload_2016-7-29_9-31-32.png
Neden hızım düşük? Neden ulaştığım hızı istediğim süre koruyamıyorum? Neden kısa sürede hızım artmıyor? Böyle sorularınız varsa eğer, işin olmazsa olmazına geldiniz demektir. İstediğiniz kadar...
diz-1.jpg
Merhabalar, üç haftadır taze bir bisiklet sürücüsüyüm. Yaşım 37, boyum 180 cm kilom ise 81 kg. Bisiklete binmeye başlamadan önceki iki hafta her gün 4-5 km yürüyüş hafif tempo yürüyüş yaptım....
carb-up.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...