Kapıdağ Turu 6-7 Eylül

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında kayhan1907 tarafından paylaşıldı.

1. kayhan1907

kayhan1907 Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar geç yazdığım için özür dilerim çoktandır aklımızdaydı birden hadi gidelim artık şu Kapıdağ'a dediğimiz için geç oldu. Haftasonunda yapacak birşeyler arayan herkesi bekleriz ( Kask eldiven ve kamp malzmesiyle). Bandırma'dan başlayıp Bandırma'da bitecek 2 günde yaklaşık 90 km daha çok yüzme gezi amaçlı. bana 0536 7850153 ten ulaşabilirsiniz

2. Yavuz SARIGÜL

Yavuz SARIGÜL Üye

Seviye:
    Geziyi yaptınız mı? Ben de oraya gitmek istiyorum, geziyi tamamladıysanız resim ya da ayrıntılarla bizi bilgilendirir misiniz? Teşekkürler...

İlginizi Çekebilir

training-plan_0.jpg
Bicycling'e göre mümkün :D Forumda son zamanlarda bisiklet antrenmanlarının nasıl olması gerektiğini sıkça konuşur olduk. Fakat bunun için nabız bölgelerini bilmek, yani nabzı ölçmek gerekiyor....
2.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...
Website_Drafting_Image_10m_2048x2048.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...