kapadokya parkur.

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
türkiye sampiyonası ve avrupa sampiyonası için hazırlanan yeni parkur tam olarak ğürol abi tarafından tamamlanmış durumda.asagıdaki linkde krokisi bulunmakdadır.
(link)
resimlerede bakmak isterseniz burda
(link)

(link)

isaretlemiş oldugum yerden çıkılacak bu seneki yarışlarda ben henüz parkur dabiisklete binmedim ama daha önce yolu bildiğim için gürol abiye ben tavsiye ettim insallah gelen arkadaslar begenir.

Scudo

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
çok teşekkürler nuri... artık parkurda bol bol antrenman yaparsın. bu arada parkur süper

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
bilmiyorum bol bol yaparmıyım. sehir merkezinden geçtiği için pek yapmam gibime geliyor ama arkadaslara takılırsak bol bol yaparım sanırım ben genelde merkezden uzak sürmeyi daha çok seviyorum. arazide bile ne zaman yerli turistlerle karsılaşşam başıma iş geldi.

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
verdiğim linkde resim galerisi var orda parkurun daha bir çok yerinin degiştigi belli oluyor sadece benim çizdiğim yer ile sınırlı kalmamış degişiklikler onuda bilğinize sunayım istedim.

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
haklısın, resimleri inceliyorum da okul bahçesindeki merdivenlerden falan geçmek olmaz şimdi :)

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Avrupa şampiyonası için seçilen Ürgüp parkurunu geçen seneden ayıran tek nokta Fotoğraftaki inişin hemen ardından sağa dönen asfalt yerine Kırmızı hatla çizilen toprak patikaya girilmesi.Bu sene çıkış harici asfaltta pedal çevirilmiyecek.Geçen seneki asfaltın çıkışının hemen ardı sıra uzun soluklu bir iniş gerçekleştirilirken,bu sene ki Avrupa ve Türkiye şampiyonasında o iniş yolundan değilde biraz daha sola içeri girerek tabiri yerinde ise Keçilenerek pedallanacağız.Ağırlık olarak çıkışların bizleri beklediğini söyleyebilirim. (Malum parkurdaki konu mankeni biz olunca...)

'''Biz hayatı seviyoruz çünkü düşlerimiz var.'''

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@candede

fotodada bayagı karizma çıkmış en karizmatikler arasınamı alsak ne.

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Gürol abiyle bugün görüştüm yolun degişecegini sölemişti hatta .. Saol kırmızı cizgi içinde , insan kendi meslegine yorunca böle oluyor :D

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
ben biraz üşengeçlik yaptım resmi tekrar kopyalyıp oraya koysaydım daha iyi olurdu ama böyle oldu.çıkış çok zevkli olacak gibi türkiye sampiyonası nasıl gecer bilmiyorum ama avrupa sampiyonasında bu iniş ve çıkış çok zevkli olacaga benziyor.

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
Umarım güzel bir yarış olur.Bu yarış Türkiye'nin prestiji için çok önemli.Alnımızın akıyla bu işide halledersek seneye daha fazla organizasyona imza atmamamız için hiçbir sorun kalmaz.

Haydi Türkiye daha büyük organizasyonlara

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@simplonmurat

insallah kapadokya başaracak bunu.gürol abi elinden geleni yapıyor burda .

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
bisiklet icin yasanmasi gereken en iyi yerde yasiyorsun bence :)
parkurda muhtesem, oraya gelmek istiyoruz en kisa zamanda
tesekkurler paylasim icin

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
her zaman herkese kapımız açık buyrun gelin birlikde pedallayalım.

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
senin benim gii herkez o tarihin gelmesini bekliyor avrupanın en iyilerini kendi ülkemizde seyredecegiz insallah

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
bu sabah can dede ile bisiklete binelim dedik ve yeni parkura girdik kısmende olsa ilk basta hayal kırıklıgı yasayan arkadaslar parkur eski halinden çok uzaklasmıs durumda göreme kadar zor inişler olmasada çok güzel olmuş yine bagalrın arasından geçiliyor ve sert kayalıkların üstünden adana yarısındaki bahsedilen kayalıklardan var.