Kapadokya, gece.

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
Can ile birlikte çıktığımız gce turundan biraz önce döndük.

http://www.30speed.com/images/2007/09/can.jpg

Can, doğru yolda mıyız?
(link)

http://www.30speed.com/images/2007/09/merdiven.jpg

Vadi içinde içinden geçtiğimiz Kilisenin merdivenleri. Elde bisiklet, ayakta SPD ayakkabı, metal merdiven basamakları... Gece karanlığı tehlikeleri örttüğünden olsa gerek. İndik.

http://www.30speed.com/images/2007/09/magara.jpg

Mağarada. Güzel fotograf olmuş. 35 metre uzunluğundaki bu magarada bir süre pedal da bastım.

(link)

(link) (upload ediliyor 10 dakikayı bulur)

http://www.30speed.com/images/2007/09/golge.jpg

Dönüşte Can'ın gölgesini dağlara da yansıttık.

Scudo

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
bu soğuk havada iyi gezmişsiniz gürol abi karanlıkta hiç gezmek kısmet olmadı kappadokyayı sayenide görmüş olduk, videolar ne kadar karanlıkta geziğinizi daha iyi anlatıyor birde son video açılmıyor sanırım teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: htm

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
Son video hala upload oluyor 5-10 dakika daha sürer.

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
valla ne diyeyim gündüz geçtiğimiz zorlu yerlerden gece gece gitmek zor olmamıştır umarım .

ayrıca bu sene sizleri epey gece gece yollarda görecegiz.

iyi geceler.

mdemir782

Aktif Üye
Tepki
72
harikasınız ya o mağranın içi ne öle gece gece vıdeolar korku filmi sahnesini andırdı ilki özellikle ben korkudan giremem oralara serin serin gezmişsiniz helal olsun

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gece gece kapadokya'ya Peri Bacalarını gezmek mi? Ben almıyayım :D Neyse çekimler ve paylaşımlar için teşekkürler. Elinize Ayağınıza sağlık.

• Beğen
Tepkiler: candede

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
Gerçekten çok eğlendik. Özellikle vadinin içi çok güzeldi. Çok nadiren girdiğimiz bir kısmını geçtik. Mağaralar çok sıcaktı, sonra açıklığa çıkınca çok üşüdük ve üstümüzü giymek durumunda kaldık. Bir ara yolda giderken farları tamamen kapattık. Gece olduğunda zaten hiç araç geçmiyordu ve biz Avanosun vuran ışıklarıyla yolu çok az da olsa görebiliyorduk. Ondan önce vadinin içinde iken son yıllarda görmediğimiz kadar çok yıldızı gökyüzünde gördük. Gerçekten çok keyifli idi.

@nuriaktürk Nuri farlar mükemmel aydınlatıyordu. Neredeyse gündüzki hızımızda gittik.

Toplam 24km pedal basmışız. 2 saat civarında sürme zamanımız var. Tabi 3 saat dışarda kaldık.

Buradan çıkınca yoldan Kızıl vadinin tepesine gittik. Oradan Üzümlü kilise üzerinden Çavuşin, Paşabağ, Zelve üzerinden Ürgüp.

http://www.30speed.com/images/2007/09/3guzeller.jpg
ÜçGüzellerde iki köpek bizi ziyaret etti. Daha zonra biz ayrılırken gelen iki turist köpeklere yiyecek bişeyler getirmişlerdi.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Benim için oldukca eğlenceli geçen bu akşam seyri.Yaşadığım ilklerdeki yerini layıkıyla aldı.Bazı yerlerde karku ve kaygılarımı bastıramamış olsam da,genel ve bütün olarak mükemmeldi.
Kızal vadi,tümüyle kendini gecenin karanlığına bırakmış.Bizleri de yıldızların altında kendi güzelliği ile ağırlamanın tadını çıkarıyordu.Vadinin içinde arabalarımızın ışıklarını söndürdüğümüzde (Bilerek sevgililerimize araclarımız dedim çünkü,farlar araç farından farksızdı.) Tüm güzelliği ile gökyüzünü saran saman yolu tavanımız olmuş yeryüzü ile ağırlama telaşı yaşar gibi bizi Kamp'a yatmaya davet ediyordu.
Sevgili Gürol'un da dediği gibi vadi çıkışı inanılmaz bir üşüme hissettim.Donanımlı geldiğimizden tedariklerimizi giyinerek rahatladık.
Bir dönem arkadaşlarımızla yarıştığımız bu yerlerde pedal çevirmek bizi nasıl mutlu etti anlatamam.Keşke dedik birde gece yarışlarımız olsa ve buralarda gece sürüşleri ile yarışsak.
Sevgili Gürol sen güzel İnsana bir kez daha yaşananlar için teşekkür ediyorum.

Yüreğim ve Sevgimle.

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
Mağarada pedal basarken;
(link)

Mağarada yaya;
(link)

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@candede Sevgili Can, seninle birlikte heryere gidilir. Bir sonrakine dolunayı seçelim ve ışıksın gidelim (Nuri duymasın).

• Beğen

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
bende tam sitende videoları izliyordum gürol abi. sorması ayıp o yoldan magraların içinden gitmek kimin fikriydi?

ısıksız gidin ama can abinin elinden tut giderken asagılara ucmasın.

• Beğen

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@nuriaktürkAslında gündüz seninle konuştuğumuz gibi Kızılvadinin tepesinden inecektik. Fakat oraya varmadan spontan şekilde "hadi burdan inelim" dedik. İndik. Bir sonrakinde 2006 parkuruna girmek lazım. Orası keyifli olur. Üzümlü kilisenin mağaralında bir çok kısımda bisiklet sığmadı süremedik.

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
oralar öle abi magaralar ve kavak agaçları bisikletle ilerlemeyi bayagı zorlastırıyor.üst kısım oraya göre daha güzel.
bakalım bundan sonra hangi gece nerde görecegiz sizleri.

dagci

Forum Demirbaşı
Tepki
584
resimler çok güzel ellerinize sağlık buradan bayağı keyifli gözüküyor

• Beğen

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
gece pek bi değişik oluyormuş kapadokya.
adrenalin had safhada, (iyi korku filmi çevrilir) :)

paylaşım için teşekkürler, pedalınıza sağlık.

• Beğen

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@Lütfü Çolak

Üstadım ne yalan söyleyeyim arkada ben olduğumdan Gürol'a yetişme telaşlarımı da yine ben bilirim.Alabildiğine zifir arka fon vardı geride.Bir yaratık gelirde kalf'den tadımlık alır diye az kaygılanmadım.

Yüreğim ve Sevgimle.

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@candedeBende çift far olduğundan doğal olarak ben önde gidiyordum. Bazen ara açılıyordu tabi. Hatta bir aralambaları söndürüp bir çalının içine saklanayım dedim ama, gönlüm el vermedi.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Geziniz ve fotoğraflar gerçekten eksantrik. Bence böylesi etkinlikler i.ağıllı ve nuri ile beraber katılımı artırarak GELENEKSELLEŞTİRİLMELİ. Her salı akşamı sunuma giren haftalık bir dizi film şeklinde..

Videolarınız ise güzel bir mağaracılık ve bisiklet taşıma etkinliği olmuş. :)

Etkinlik ve paylaşım için çok çok teşekkürler. Dizinize gözünüze sağlık.

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
:rolleyes: @gurol

onu biz yıldız korusunda bir gece yapmıştık.
sercan, tuğberk, ben...

tuğberk en önden gidiyordu.
hava zifiri karanlık.
hafiften geride kalıp lambaları kapadık.

bana böyle bir şey yapsalardı kafayı yerdim sanırım. :D
hatta videosuda var...

Aynakol Production'un ilk yapımlarından,
PEDALLARIN SESSİZLİĞİ

[GVIDEO]-1621962812624642323[/GVIDEO]