Kapadokya bisiklet festivali 29 ağustos - 2 eylül 2018

Konu, Yol Bisikleti Yarışları kategorisinde Sencer Kan tarafından 16 Mayıs 2018 tarihinde paylaşıldı.

1. Sencer Kan

Sencer Kan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    KTM
    Sponsorlu Değerli Pedalseverler;

29 AĞUSTOS - 2 EYLÜL 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan KAPADOKYA BİSİKLET FESTİVALİ'ne İzmir'den, kendi aracımla katılmak, o muhteşem coğrafyada hem yarışmak hem de güzel vakit geçirmek istiyorum.

Ancak siz de takdir edersiniz ki yol hem uzun hem de masraflı.
    Bu anlamda kendime bir ortak arıyorum.

10-12 Saat sürecek araba yolculuğunu iki şoför bölüşmek daha keyifli olacaktır. (775km)
    Gidiş dönüş yakıt ücreti için diğer arkadaşımdan 245 TL talep ediyorum.
    Dilerse 2 kişilik odada konaklayıp, onu da bölüşebiliriz. (TAŞKONAKLAR HOTEL ya da KAPADOKYA LODGE OTEL)

Not: Bir bisikleti ön tekerini sökerek çapraz şekilde arka koltukta (her zamanki gibi)
    Diğerini ön arka tekeri söküp bagajda güvenle taşıyabiliyoruz. (defalarca denendi)

Not2:
    İzmir'den Gidiş 1 Eylül Cumartesi 07:00
    Nevşehir'den Geri Dönüş 3 Eylül Pazartesi 09:00

Görüşmek üzere.
    Hoşça kalın.

Sencer KAN

Bora TİRKİ ve tırıvırı. bunu beğendi.
  2. adem çiçek

adem çiçek Üye

Bisiklet:
    Merida
    Serkan OCAK' tan "Iki Teker Üzerinde Kapadokya", Hürriyet.
    Bağlantıyı görmek için üye girişi yapınız.

1. Daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedeflediğimizden dolayı, bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Bu sebeple çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.
    Duyuruyu Kapat