Kapadokya Bisiklet Festivali 2010

Tepki
32
23-27 haziran tarihleri arasını sonisphere'den vazgeçerek bu geziye ayırdım, heycanla bekliyorum (=

Scudo

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Güzel güzel. Bende gördüm. Ama icraata geçmedim daha.

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
Çadır yerine otel tercih edebilecekler için günlüğü tek kişi 60, iki kişi 80TL kamp alanına çok yakın otel var.

grideniz

Aktif Üye
Tepki
24
@gurol

Merhaba bu bisiklet organizasyonunda gönüllü görev almak mümkün mü acaba?

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Ben ilgili web sitesine tıkladığımda kayıt için sadece 30 civarında kişinin kayıt yaptırdığını görüyorum. Dolayısıyla bu turun gerçekten olacağına dair şüphelerim oluşuyor. Bu sadece benim kendi kişisel şüphem. Ben hala kayıt yaptırmadım ama bu tur gerçekleşecek mi? Bileniniz var mı?

engin engin

Forum Bağımlısı
Tepki
182
@Kaşif

Kaşif abicim merhaba,
Bu tura kesin katılıyormusun? Bir aksilik olmazsa işimle ilgili, ben de seninle gelebilirim.

• Beğen
Tepkiler: Bahadır ATILGAN

Selçuk Uygun

Forum Demirbaşı
Tepki
781
@gurol

Ben katilmayi dusunuyorum.Esim ve kizim onlarda ayrica katilacaklar.Can dede ile konustum.Onun dedigine gore fiyat daha makul...40 tl gibi fiyat telafuz etti. isteyenler Can Dede ile irtibata gecebilir. Tel: 0506 336 93 41

• Beğen
Tepkiler: candede

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
@Engin YILDIZ

Ben katılmayı düşünüyorum ama en ufak bir icraata geçmediğim gibi 30 kişi ile böyle bir organizasyonun olacağına dair şüphelerim var. Ayrıca iş durumunu da ayarlamadım. Bir de haftaya çarşamba başlıyor.

engin engin

Forum Bağımlısı
Tepki
182
@Kaşif

Abi irtibat numarası var, yukarıda yazmış arkadaş bu konuyla ilgili haberleşelim derim.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Sevgili Kaşif kardeşimin eyleme geçmemek gibi bir lüksü var sanırım. Kendisine özelden de mesaj çektim umarım kısa zaman da bakar.
Bu kaygının neden güdüldüğünü açıkçası anlamış değilim. Ticari bir bakış gütmediğimizden, kurtarıyor ya da kurtarmıyor diye bir hesap içerisine girmedik. Bu anlamda ciddi şüpheleri olan Kaşif arkadaşımın kaygılanmasına gerek yok diyorum. Katılım 3 kişi de olsa yapılacak 30 kişi de olsa 3000 kişi de olsa yapılacak. Tüm hazırlıklarımız tamamlandı. Formalar fazla olarak Kipeo şirketine yaptırıldı. Akla gelebilecek diğer tüm ayrıntılar da tamamlandı.
Umarım Kaşif arkadaşım benim kaygılarımı giderir, burda Kapadokya da bizlerle soluklanama şansı yakalar.

Yüreğim ve Sevgimle

engin engin

Forum Bağımlısı
Tepki
182
@candede

Candede,
Böyle kaliteli bir etkinliğe imza attığınız için sizi yürekten kutluyor ve teşekkür ediyorum.

İstanbul'dan katılmak isteyen arkadaşlarla buradan bir liste yapalım zamanımız kısıtlı, az vakit var organize olmak için.
Gelmek isteyen lütfen listeye dahil olsun.

1.Kaşif
2.Engin YILDIZ
3. ?

• Beğen
Tepkiler: candede
Tepki
10
zar zor senelik iznimi festivale göre ayarladım cok şükür bu gün itibariylede kaydımı yaptırdım ilk defa böyle bir organisazyona katılmanın heyecanı var valla geceleri uyku tutmuyor :) izmirden katılcak arkadaşlar varsa beraber gidebiliriz ben şuan otobüs ayrlamaya calışıyorum sanırım metro turizmle gitcem oda sadece akşam sekiz sabah sekiz olarak var neyse orda görüşürüz şimdilik hoşcakalın :)

not:Ayrıca bu turu düzenliyen herkeze sonsuz teşekkürler :)

Tepki
32
@Engin YILDIZ

önceki sayfada da belirtmistim, bende istanbuldan katiliyorum. gidiş için gün ve saat kararlaştırılırsa sevinirim...

engin engin

Forum Bağımlısı
Tepki
182
@Ozan Elmacioglu

Merhaba,

Benim işlerimi ayarlamam ve kesin geliyorum demem için pzartesi'yi beklemem gerek, size özelden mesajla cep numaramı yazıcam, detayları konuşuruz.

Birde turun resmi web sayfasında çadır gerekli yazıyor, sizin çadırınız varmı?

burak altınsoy

Daimi Üye
Tepki
71
katılacaktım ama bisikletim onarılamayacak şekilde hasar aldı ve katılamıycam bu yüzden....çok kötü oldu...yenisini almaya kalktım 2 ay sonra gelicekmiş trek fx modelleri yani ağustos sonuna kadar bisikletsizim :( çok kötü oldu çooook...