Kanatlarını Gören Oldumu ?

Mert yagmuroglu

Daimi Üye
Tepki
99
@Tolga Ayla

Nazar boncuğunu takalım tabii :) .. yalnız maltepede oturduğumu nerden biliyorsunuz :) ...

Scudo

Mustafa Özkara

Forum Demirbaşı
Tepki
454
Hayırlı olsun, çok güzel bisikletiniz var.
Ancak ekipman yerine bisikletlere ve bisiklet dostlarına değer vermek her zaman daha iyidir.
Sevgi ve dostlukla...

• Beğen
Tepkiler: Mert yagmuroglu

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
En ideal ve uygun bir seçim.Kullandım ve özellikle kadro oalrak bir numara..
Malzeme donanımı ile ilgili değişiklik yapacağından eminim.Huyumuz kurusun hesabı.. :) Kazasız belasız ve bol gezili günlerde görmek dileğiyle..İyi forumlar.

• Beğen

Mert yagmuroglu

Daimi Üye
Tepki
99
@sadana

Çok teşekkür ederim dostum bu güzel dileklerin için .. Madem bu kadar değişiceğimden eminsin söylemeden edemiycem :D Gidon + boyun + maşa + kollar ( orta ihtimalli ) + sele kılıfı ( seleyi değiştirmekten son anda vazgeçtim :p ) + aksesuarlar :D Daha iyisini alana kadar en iyisi bu:cool:

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
@Mert yagmuroglu

Ben tşk ederim.En iyi dilek ve öneri değiştirme.Son derece güzel..KAzasız sürüşler.

• Beğen

hsn.ozay

Üye
Tepki
21
Bisiklet süper. işte bu kadronun 17.5" olanını arıyorum ama bi türlü bulamadım.
Kardeş bu kaç model tasarımları scott ın?

Güle güle kullan kardeş.

• Beğen
Tepki
19
hayırlı olsun arkadasım kazasız gunlerde kullan ınsallah...bende arastırıyorum alcam ıns bısey kaca aldın bunu bı fıkrım olsun scoot hakkındada:)
bu arada gozumden kacmadı dragos sahıldekı ıskelenın oralarda pedallıyosun sanırım:)
buyukadada karsıdan el sallıyo sezonda beklerım dag bayıra dıye:))

• Beğen

Mert yagmuroglu

Daimi Üye
Tepki
99
09-08 olması gerekiyor .. 1,5 liraya aldım fakat işte gidon + gidon boğazı değişti bi kaç ufak değişiklikle 1,6 liraya falan geldi :)

dragostan hafta sonraları geçiyorum kartalda hasan doğan kompleksine yüzmeye giderken .. Şarkılar söylerekten hafif hafif geçiyorum sürekli :) elbette buyrun gelin gezilerimize katılın :)