Kan aranıyor duyuruları

gugus

Daimi Üye
Tepki
146
Merhabalar,

Maltepe'de hastanede yarin sabah ameliyat olmak uzere olan, cok yakin bir arkadasimin annesi icin O rh+ kan ariyoruz, sabahtan 6- 7 sularinda kan verebilecek kisiler olursa lutfen bu numarayi arayin

535 4707116 Erhan Altunel, lutfen numarayi saat kacta olursa olsun aramaktan cekinmeyin! Forum dostlari olarak duyarliliginizi bekliyorum.

Herkese saglik ve sihhat dilerim

• Beğen
Tepkiler: bora_jb ve t-genc
Scudo

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
acıl sıfalar dılerım kan grubum tutsa kesın gelırdım A rh+ lazımsa ılk benı yaz tekrardan acıl sıfalar

Derya AKYILDIZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.666
Sevgili gugus sanırım burası aktif olduğu için konuyu buraya açtın, o yüzden konuyu taşımıyorum. Yalnız bir hatırlatma baktınmı bilmiyorum.. aşağıdaki linkte üyelerimizin kan gurupları ve tel noları kısmende olsa var.. bu arkadaşlarla irtibat kurulabilir. Benim uysa (0 RH -) verirdim. Acil şifalar dilerim. Sevgiler.

• Beğen
Tepkiler: bora_jb

esbike_gokay

Daimi Üye
Tepki
180
İstanbulda olsam vereyim Eskişehirdeyim ama çok acil bişey olursa en acil şekilde otobüsle falan kan gönderirim. Tel: 0543 978 31 36 Gökay KONUK

gugus

Daimi Üye
Tepki
146
@Derya AKYILDIZ

Evet, aktif oldugu ve "baska nereye acabilirim" sorusunun cevabini bulamadigim icin oldu:eek:, tabi ki dogru yere tasiyabilirsiniz! Forumda boyle bir bolum oldugunu biliyorum, ancak aradaki zamanin kisitli olusu ve insanlari gecenin bir yarisi rahatsiz etmektense iradelerine birakmanin daha dogru oldugunu dusunmemden dolayi Forum'da ilan etmeyi tercih ettim.

Ayrica hepinize iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim!

gugus

Daimi Üye
Tepki
146
Mehmet sagol, simdilik lazim degil gibi:). Tesekkur ederim, esbike'ye de tabi ki!

Derya AKYILDIZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.666
"insanlari gecenin bir yarisi rahatsiz etmektense iradelerine birakmanin daha dogru oldugunu dusunmemden dolayi Forum'da ilan etmeyi tercih ettim"

Bu ince hassas düşüncen için ne denebilirki? çok haklısın. Belki konum olarak uygun olabilecekler tespit edilerek SMS gönderilebilirdi tabi gene sen bilirsin. Tekrar geçmiş olsun Allah acil şifalar versin. Kolay gelsin, dilerim işleriniz rast gider.

Derya AKYILDIZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.666
Umarım hastamızın amaliyatı iyi geçmiştir. Geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum. Sanırım bu konu amacına ulaşmıştır artık.

Cemowski

Daimi Üye
Tepki
105
Acil şifalar dilerim ve merak etmeyin.Gerçekten üzüldüm ama 0 rh+ türkiyenin %60 ını kapsıyor.

• Beğen
Tepkiler: t-genc

gugus

Daimi Üye
Tepki
146
@Derya AKYILDIZ

Evet, amacina ulasti. Alakadar olan tum herkese tesekkur ederim. Ameliyat basariyla sonuclandi, kan da bulundu tabi ki! Cemowski'ye de tesellisi icin tesekkur ederim.

Sevgiler, saygilar

Derya AKYILDIZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.666
Sevgili gugus sevindim gerçekten, tekrar geçmiş olsun. Sevgi ve saygılar

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
bir haftalık bebek için acil B rh(negatif) kan aranmaktadır 0538 305 59 67

iso.54

Daimi Üye
Tepki
63
İsim
ismail
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
İnşallah bulunur............................Bende sorcam çevremdekilere

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Selim forumdaki kan bilgilerimizin toplandığı konuya baktın mı? Orada belki uygun kan bulunur.

nazz

Forum Demirbaşı
Tepki
284
bu olay msnlerde de herkes tarafından birbirine gönderiliyor ama yer bilgisi v.s. kimse bilmiyor anlayamadım..

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
arkadaslar ayın 29 ve bana simdi bir arkadasımdan mail geldi aynı tel numarası ile bu bir tuzak olabilirmi? 19 günde koca istanbulda bir kan bulunmazmı?

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@nuriaktürk

dikkatli olmakta yarar var diye düşünüyorum nuri abi çok haklısın