Kamp Yerİ SeÇİmİ

noktalivirgul

Forum Demirbaşı
Tepki
246
selam sevgili dostlar bana istanbula yakın biryerde kamp kurula bilecek sessiz,sakin biraz da elit aileleyle gidilebilecek gibi bir yer tavsiye ederseniz çook sevinirim. bol pedallı günler.

Scudo

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
eskiden silede kumbaba vardi.. bir alman adam isletiyordu, sonra oglu devraldi.. cok guzel bir kamp yeriydi hala duruyo mu bilmem.. benim soyledigim 28 sene oncesi :) :D

duruyomus :)

"Kayalık güney ve doğu yönünde alçalıyor ve güzel kumsallı plajlar oluşuyor. Şile’ye girmeden sola dönüp dere boyunca iki kilometre kadar ilerlerseniz ağaçların gölgesinde Kumbaba kamping alanına ve plajlarına varıyorsunuz. Kumbaba plajının kumunun romatizmal hastalıklara iyi geldiği Bizans döneminden beri biliniyor. Kamp ve karavan alanına arabanızı park edebilirsiniz. Park için küçük bir ücret ödeniyor. Kamping alanında soyunma kabini, duş ve tuvaletler var. Sandöviç türü yiyecekler ve içecekler satan kafeteryadan da yararlanabilirsiniz."

(link)

• Beğen
Tepkiler: Özcanak

noktalivirgul

Forum Demirbaşı
Tepki
246
teşekkürler bikergrrl verdiğin linki inceledim baya hoş görünüyor selamlar saygılar

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
eskisi gibi sakin ve guzeldir umarim.. kumu agirlikli olarak sonradan yigmadir. derede su kaplumbagalari vardir.. eger sahilde uzun yuruyusler yaparsaniz (ozellikle sabah erken ya da aksamustu) kumlarin arasinda buyukcene agat parcalari bulursunuz.. ah ah.. yahu bana sahilinde yari degerli tas buldugunuz bir baska belde daha soyleyin disimi kirayim :) degerini bilmemiz lazim buralarin... ozlemisim :) goresim geldi :D

size iyi eglenceler, dedigim gibi umarim eskisi gibi issiz ve guzeldir! :) fotograf cekerseniz haberimiz olsun ;)

noktalivirgul

Forum Demirbaşı
Tepki
246
walla çok heycanlandım hemide çok merak ettim, gitmek nasip olurasa fotoğrafları ve yazıyı yayınlarım.inşallah hala sizin hatıralarınızdaki kadar sakin ve güzeldir.:confused:

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
umarim :) yahu bahsettigim yer neresi biliyor musunuz? hani su eski yesilcam filmlerinde ferhat kum tepeleri icinde colde kaybolur ya? butun o filmler (arabistan colleri diye yuttugumuz :p) burada cekilmistir iste :D

eheheh bu da aktuel bir ekleme oldu :p

iyi tatiller

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
alternatif olarak kastro yu da deneyebilirsin kamp icin hem tatlısu hem denız yan yana aralarında sadece bir kumsal var ve golde kayıkla ormanın ıclerıne kucuk bır yolculuk yapma ımkanınada sahipsin ben 3 gun kalmıstım ve cok guzeldi o zamanlar digital fotolar yoktu :) olsa cekerdım resımlerını,silivri tarafında olan arkadaslar bilirler ,daha doyurucu bılgı ve ulasım harıtasını temın edebılırsın sanırım,ıyı eglenceler
(link)
bu linkten inceleyebilirsin :)

noktalivirgul

Forum Demirbaşı
Tepki
246
teşekkürler hdeveci bize yakın baya güzel yerler varmış.
alternatiflerinizi bekliyorum.

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Selam, ne kadar elegant bir yer olur bilemiyorum sizin için ama benim naçizane önerim Ballıkayalar milli parkıdır, bir akarsu, kanyondan ve spor tırmanıcılar için yüzlerce tırmanış rotasından oluşan park son derece güzel bir yer pazar günleri piknikçilerin akınına uğramakla birlikte tepelerine doğru güzel treking parkurları olan ve güzel manzaralı kamp alanlarına sahip bir yerdir. Ulaşım olarak gebzeyi geçtikten sonra tavşanlı köyünden sapılarak gidilmektedir...

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Yine ballıkayaların güzel doğası içinde tırmanış yapan sporcuları izleyerek heyecanlı dakikalar yaşabilirsiniz ancak tırmanılan rotaların altında taş düşme riski açısından dikkatli olmak gerekir...

noktalivirgul

Forum Demirbaşı
Tepki
246
ilgine teşekkür ederim hakan.
bu başlık altınta güzel bir kaynak oluşacak gibi duruyor.

akinm

Aktif Üye
Tepki
20
beyler gökova orman kampı çok güzel bir yer. kesinlikle tavsiye ederim. Doğa ve deniz muhteşem. Akşamları da mangal keyfi ve müzik.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Tolga Özdemir

Gereksiz Üye
Tepki
2.090
İsim
Tolga Özdemir
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Sedona