Duyuruyu Kapat
Strava 2K
Instagram 5K
Facebook 15K
Twitter 4K

KAMİLKOÇ'a teşekkürler...

Konu, Genel Bisiklet Konuları kategorisinde Tunahan KORKUT tarafından 7 Mayıs 2014 tarihinde paylaşıldı.

1. Tunahan KORKUT

Tunahan KORKUT Daimi Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Az önce facebookta dolaşırken bir anda fark ettim. bu haberi pedallayan bütün herkese bildirmek istiyorum. Artık demir küheylanlarımızı Kamil Koç firmasıyla taşıyabaleceğiz. Kamil Koç'a teşekkür ederim.

işte bu da linki
    http://www.kamilkoc.com.tr/bisikletliyolcu

belki daha önceden bu güzel haberi yayınlayan olmuştur ama ben yinede paylaşmak istedim.

Yusuf G., bkaan, OnurYılmaz ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. D.Mustafa

D.Mustafa Bisikletkolik

Seviye:
    Hocam davranışın için teşekkür ederim şahsen fakat bu uzun zamandan beri kamil in uygulaması dahilinde ha pek bilinmiyor o ayrı :)

3. hakan çelik

hakan çelik Forum Demirbaşı

Adı:
    Hakan ÇELİK
    Seviye:
    Evet ben hep kamilkocu tercih ediyorum. Lakin arıza çıkartabiliyorlar bazen. Eğer size denk gelirse arıza şöförler, 444 0 562 yi aramaktan çekinmeyin anında etki yapıyor :)

Yusuf G., Uğur S. ve Batuhan Yıldız bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

2015-04-02 15.34.08.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...
1430320075081-17h1tytotvj9m-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
bettiniphoto_0198663_1_full.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...