KAHRAMANMARAS_MALATYA kaza

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Daha evveldende duyurmus oldugum MALATYA KAHRAMANMARAS arasindaki 500 km geziye katilmadiginiz icin tesekkur ederim neden tesekkur ediyorum derseniz yola birlikte ciktigim Emre isimli arkadasimiz kötü bir kaza gecirdi ve yolun 83.km sinde gezimiz sona erdi arkadasimizin ciddi birseyi yok sukur Kask dizlik v.b olmasi buyuk avantaj gercekten yaninizdan ayirmayin bunlari.

Unutmayin siz cok dikkatli olabilirsiniz ama karsinizdaki arac suruculeri bazen hicde dikkatli olmuyor ve bu bize denk geldi hemde hayatimizdaki ilk gezide :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157:

• Beğen
Tepkiler: sweetdevil
Scudo

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Konu ilgili topic altına taşınmıştır...

Sevgili kardeşim öncelikle büyük geçmiş olsun. Gerçekten çok üzüldüm. Neyseki çok önemli bir durumu yokmuş..
İlk gezinde uzun yola çıkmak kötü olmuş kardeşim. Bunun zor olacağını söylemiştik yanılmıyorsam. Neyseki buna şükür. Allah beterinden saklasın.

Arkadaşına büyük geçmiş olsun..

Sevgiler...

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
arkadasına gecmiş olsun dileklerimi ilet.çabucak iyileşir inşallah

• Beğen
Tepkiler: sare

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
Geçmiş olsun acil şifalar dilerim. Biz bisikletçiler karşılarındakilerin de hatalarını telafi edecek şekilde gitmeliyiz çünkü araçlardan daha değerli olan canımızı riske ediyoruz. Kazasız belasız pedallamalar dilerim.

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
çok geçmiş olsun allahtan arkadaşın güvenlik donanımı tammış...

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
arkadaşına cok geçmiş olsun . ee kask , dizliğin önemi belli oluyor

Mustafa_Temizel

Daimi Üye
Tepki
70
Bisiklet
Salcano
geçmiş olsun arkadaşım.ilk deneyimde böyle bişey olması iyi değil tabi.inşallah kaskın önemini bir kez daha anlamışızdır.

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Geçmiş olsun. Ben de kaskımı aldım ve kullanmaya başladım. Hepimizi Allah korusun...

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Geçmiş olsun der acil şifalar dilerim.Sadece biz bisiklet severlerin tedbir alması malesef yeterli olmuyor.Trafikteki araç kullanıcılarınında bizler kadar dikkatli olması gerekir diye düşünüyorum...Lütfen biraz daha dikkat,biraz daha hoşgörü...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Arkadaşım hastahaneden çıktıktan soraki aşama olan Fizik tedavisi de sona erdi bu gün buralarda olur ÇOK MUTLUYUM.

LATOS

Üye
Tepki
0
@LITLLE_PRINCE

Sevgilikardeşim Selçuk ve Tüm bisikletforum arkadaşlarım Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim Sevgili Selçuk seni gerçekten çok seviyorum hastahane ve diger her yerde senin gibi bir dost ve arkadaşın yanımda olması ne büyük bir kazanç herkese seningibi bir arkadaş dilerim.Bundan sonraki hayatımda en acı olan ise bisiklete bir kez daha binemeyecek olmam bu gerçekten beni çok üzüyor ancak umarım kimsenin başına böyle bir şey gelmez.Ayrıca yüksek affınıza sıgınarak forumdan sonsuza dek ayrılıyorum çünkü bisiklete binemeyen bir insan olarak sizlere söyleyecek bir görüşümde olamaz.Beni affedin.

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
@LATOS

Geçmiş olsun. Sağlık her şeyden daha önemli; bisikletten de , forumdan da. Kazadan sonraki problemi bilmiyorum ama, bu kararın kazanın psikolojik etkisi olduğunu düşünüyorum. Sağlık yönünden engeller olsa bile bir şekilde bisiklete binilebileceğini düşünüyorum. Moralinizi bozmayın. Tekrar geçmiş olsun.
Sevgi ve saygılarımla...

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@LATOS

tekrar geçmiş olsun..
Açıkcası tam olarak sağlık probleminizin detayını bilmiyorum ama bence kendinizi bu kadar karamsarlaştırmayın...açıkcası ben ne elleri ayakları olmayan ama neler başarabilen insanlar gördüm sizinde bu kadar çabuk pes etmeniz beni üzdü ama bence en kötü ihtimalle bisiklete binemeyecek bile olsanız bence forumdan kendizi uzaklaştırmayın bu sizin psikolojinizi daha olumsuz etkiler..
tabiki takdir size ait ama ben sadece yardım etmek istedim...

• Beğen
Tepkiler: gizer

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
gecmiş olsun arkadaşım güvenlik önlemleri alındıktan sonra deformasyon azalır adrealin coğalır desem doğru olurmu acaba