Kafa Karıştırıcı Bi Sorun

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Hasan Kuru tarafından paylaşıldı.

1. Hasan Kuru

Hasan Kuru Onursal Üye

Seviye:
    Birine + rep vermek istediğimde karşıma bu ibare çıkıyor. Ve +rep vermeden öncede kimseye +rep vermediğim halde. Sadece teşekkür butonunu kullanıyorum gün içerisinde. Acaba ondan mı oluyor. Peki bu benim gün içindeki yetkim ne kadar ?

Piskiletci bunu beğendi.
  2. Eren AYDIN

Eren AYDIN Forum Bağımlısı

Seviye:
    gün içerisinde teşekkür butonunu kullanırsanız + puan veremezsiniz. Teşekkür butonuna bastıktan sonra 24 saat geçmesi gerekiyor +puan için. Farklı kişiler olmak koşulu ile sanırım istediğin kadar + verebilirsin. Aynı kişiye ise 2 yada 3 kez üst üste verebilirsin. Aynı konuda birden fazla + veremezsin.
    bunlar benim gözlemlerim. kesin miktarları bilemiyorum. Sınırları zorlamadım yani:)
    İyi forumlar.

sadana ve Hasan Kuru bunu beğendi.
  3. Piskiletci

Piskiletci Onursal Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Bu [​IMG] ve [​IMG] bu butonu gün içerisinde kullanırsan bir daha [​IMG] bu butonu kullanamasssın, [​IMG] bu butonu tekrar kullanabilmen için, Bu buton [​IMG] ve [​IMG] bu butunu kullandıkdan sonra 24 saat geçmesi lazım. Umarım anlamışsındır Hasan :)

Hasan Kuru bunu beğendi.
    Hasan Kuru

Hasan Kuru Onursal Üye

Seviye:
    Çok teşekkürler Eren abi. Sana ayrıca teşekkürler Ali.O zaman ben +rep vereceğim kişiye biraz vermek zor.Çünkü illa birilerine gün içersinde teşekkür ediyorum. Peki 24 saat muhabbeti geceden geceye mi yoksa ben butona bastığımdan itibaren mi 24 saat ?

Piskiletci bunu beğendi.
  5. Piskiletci

Piskiletci Onursal Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Sen butona bastıktan 24 saat sonra.

Hasan Kuru bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-25_19-39-23.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
upload_2016-11-16_14-35-2.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...
170120152989.jpg
Merhaba arkadaşlar. Belki bilmeyeniniz vardır diye burada konu açmak istedim. Şuanda Decathlon'un internet sitesinde gözükmediği için müşteriler hep mağazaya geldiklerinde farkediyorlar....