Kadroya Yazı Yazdırma

cazgır

Forum Demirbaşı
Tepki
83
Kadromun üzerine yazı yazdırmak istiyorum. Sanırım 10 tane yazı yazdırıcam:) Fakat bu yazıların cumartesi gününe kadar acilen yapılması gerek. Nerede yaptırabilirim ve fiyatıda ne kadar tutar? Lütfen acil cevap gerekiyor. Yarın yaptırıcam. Sanırım forumda bu işi yapan birisi vardı..

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Yazıların niteliği ne olacak Tunca?
Boya mı, etiket mi, etiketse nasıl bir etiket, şeffaf mı yoksa folyo kesim mi?

cazgır

Forum Demirbaşı
Tepki
83
Kron yazısını sildirim üstüne yazdırıcam. Bunun dışında da boya üzerine yazı yazdırıcam şeffaf olmıcak. Aynı markaların isimleri gibi;)

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Öyleyse folyo kesimi reklamcılar ve tabelacılar yapar.
Boya için daha fazla araştırma ve şansa ihtiyacın var, çünkü pek çok insan uğraşmak istemiyor...

cazgır

Forum Demirbaşı
Tepki
83
Uğur abi boyatmıştı. Bende onun yaptırdığı yerde boyatabilirim heralde.. Ama isim konusunda araştırmam gerek..:)

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Giant
merakla sonucu bekliyorum bende bu tür bişey yapmak istiyorum aslında yaptırınca bir iki resim eklerseniz çok makbule geçer tabi yorumlarınızla beraber

cagatayhepsen

Aktif Üye
Tepki
29
ben de bu boyoma işini merakla bekliyorum bende kadromu boyatmak istiyorum ama araştırmalarıma göre biraz uğraşıcam umarım sen yaparsın bizede yol gösterirsin:)

güray

Daimi Üye
Tepki
84
dijital baskı yapan yerler halilin dediği gibi pek uğraşmak istemiyor.eğer yazı şeffaf film üzerine yapılsın diyosan dijital baskıcılar bu işi yapıyolar.istanbul topkapı matbaacılar çarşısında bu işi yapan kişiler var tek baskı için dahi uğraşıyorlardı.
kestirmek istediğin marka yazısı ise ve bu marka dünya çapında tanınan bi markaysa şablonu (link) da bulabilirsin.bu şekilde hem yapanları uğraştırmamış olursun.

• Beğen
Tepkiler: Ercan Bayram