kadromu mahvettim :(

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
herkese selamlarr arkadaşlar bugün bisikletimi temizlerken kadromun fren bacağını tutan yerini maalesef kırdım

(link)
Shot at 2007-08-11

yanlız tarihi ayarlamayı unutmuşum frenlerimi ayarlıyordum eskiden gerizekalı bi bisikletcim vardı daha tam beceremiyoken bisikleti ona götürürdüm oda bigün papuçu tam oturtamadı diye fren bacağını yamulttu tabi olay bittikden sonra bişeyde diyemedim ama bi dahada gitmedim. bugün frenleri ayarlarken birden yeni papuçların tam oturmadığını farkettim daha sonra bu olay aklıma geldi ve biraz zorlayınca .... bisikletim bu hale geldi. ne yazıkki hiçbişey yapamadım kadromu değiştirmeye karar verdim zaten kadro bianchi stratos sf çelik kadroydu ama çelikliğide sallamaymış kırıldı sizce ne alabilirim boyum 1.74 yaş 17 kilo 55 önerilerinizi bekliyorum fiyat aralığım 0-300 ytl dir :D:D:D ilgileriniz için teşekkürler şimdiden

• Beğen
Tepkiler: Mert Bağcılar
Scudo

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Öncelikle büük geçmiş olsun...bence o paraa 2. el bisiklet baqmalısın..bu forumda durumu ii bir çok bisiklet war mesele 2. el..ama yinede sen bilirsin...

• Beğen
Tepkiler: Abdullah Hakkı

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
teşekkürler ama ben kadro almayı düşnüyorum sadece diğer parçalarım iyi durumda genede inceleyeceğim tavsiyen için teşekkrler

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
amoeba hussar kadro ve geotech team kadroları beğendim bu kadrolar hakkında yorum yaparmısınız bide kron xc 1000 ve 2000 ? ikinci el aslında pek düşünmüyorum ama iyi bişey blabilirsem neden olmasınki araştırmak lazım

Özgür!

Forum Bağımlısı
Tepki
539
eğer bulursan temiz 2. el giant,trek scott bak bence
kadro olarak daha üstünler..

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İlk önce geçmiş olsun. Bisikletin maşası çok ilginçmiş? Ben AMOEBA kullandığım için değil, buradaki arkadaşların tavsiyesi ve yine burada okuyup öğrendiklerime istinaden AMOEBA Hussar yada eğer alabilirsiniz AMOEBA scud tavsiye ederim. Kadroları sağlammış. Forumda hussar diye aratırsanız gerekli bilgileri öğrenir ve karar vermeniz bir nebze kolaylaşır.

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
bisikleti ne amaçla kullanıyorsun, gezi ise farklı, ileride yarışı girerim dersen farklı seçenekler var iyi düşün acele etme kadro değiştirmesi zor bir parçadır.

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
2. el cadex kadro satıyorlardı 350 tl ye...

selcuktnt

Forum Bağımlısı
Tepki
302
birşey söylemek istiyorum :) şimdiş bu kırılan yeri bir incelesene şu yüzden bendeki bu kırılan kısım vidalı yani ben söktüm kenara koydum bence vidalı olma ihtimali var eğer sökülürse direk oraya parça alabilirsin

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
kadroda discleri varsa mekanik disk al derim tabi göbekler filanda değişecek epey uzun iş sen en iyisi arkadaşlarında söylediği gibi 2,el bisikletlere bak.

(link)

buyur sana 2,el bisiklet 350 ytl bence düşün derim

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
herkese merhabalar arkadaşlar ilgileriniz için çok teşekkür ederim bisikletimi amatör mtb olarak kullanıyorum yarışları henüz düşünmüyorum kırılan yerede baktım vidalı değildi disk desteklemiyo kadromda ya zaten dediğim gibi bianchi kadro çelikdi çok ağır değiştirmekte istiyorum şu an sedona sd 771 kadro düşünüyorum bu kadroyla ilgili yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Bildiin gibi bende aynı kadrodan alıcam 2 hafta sonra sipariş wercem (allahn izn.)...çok gsl bi kadro ıcıını cıcıını araştıdım ..herkes kadrou çok beenio..+ÇOKDA SAĞLAMMIŞ...;)

• Beğen
Tepkiler: ahmetdogan

Spec

Forum Demirbaşı
Tepki
659
Bence biraz daha yükselt 480 ytl ye amoeba scud kadroyu gidon ve sele setiyle alabilirsin. Emin ol 480 ytl vermeye değer.
(link)

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
tnt senin önerini kesinlikle dikkate alacağım :p
andac gerçekten bu kadroyu almak isterdim ama ne yazıkki en fazla 300 ytl verebilirim çünkü ilerde maşa almayıda düşünüyorum ama şu an sd 761 de eklendi alabileceklerim arasında 771 alu 7005 761 ise alu 6066 arada pek fiyat oynamıyor görünüşe göre araştırmaya devam zaman bol :rolleyes:
herkese teşekkürler

jimi1984

Daimi Üye
Tepki
99
İyi olmuş bence :)
Bak şimdi mis gibi kadron olcak :) Şimdiden hayırlı olsun diyorum :)

ahmetdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
446
Bisiklet
Marin
geçmiş olsun bakalım inşallah en yakın sürede istediğin kadroyu temin edersin...

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
@jimi1984

teşekkür ediyorum bende her ne kadar bianchide olsa ağırda olsa sonuçta bisikletin en önemli parçasını salak gibi kırınca adamın içine batıyo :D eğer sağlamken değiştirsem daha az etkilerdi ama genede teşekkürler