Kadromu Karbonla Nasıl Kaplayabilirim ?

KIVANC YILMAZTURK

Daimi Üye
Tepki
183
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi kadromu karbon kaplamak ve kendi markamı kendi şeklimi yapıp sonrada üzerine vernik attırmak istiyorum fakat bunun için karbon fiber nereden alabilirim daha önce bu işi yapmış olan var mı püf noktalarını nelerdir sizlerden bunun için yardım bekliyorum eğer ben değilde modifiye dükkanlarında carbon kaput kaplayanlar kaplarlar mı maliyetti ne kadardır fikri olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim şimdiden herkese teşekkürler...

Scudo

Engin EŞ

Aktif Üye
Tepki
65
Bende mat siyah renk kaplama yapmak istiyorum.Bisikletin her tarafında Salcano yazısını gördükçe gıcık olmaya başladım.

KIVANC YILMAZTURK

Daimi Üye
Tepki
183
Ben photoshopla çalışma yaptım ve cok güzel gözükecek ve cok ihtişamlı olacak sadece kaplamayı yapmam lazım kendi markamı oluşturucam ismide Crow Olacak üstte orta boy olarak CaRBoN yazıcam ve R kırmızı B Yeşil renk olacak ve ön tarafada karga buldum metal cok gzl duruyor onu yapıştırcam cok gzl olacak fakat önce kaplamam lazım :))) bn de ck sinir oldm kadro alacaktım kadromun ağırlığı 1520 GR ck iyi yani o yüzden değiştirmek istemedim kadrolarda mahşallah yani ona vereceğim parayı başka seylere weririm daha iyi :D

KIVANC YILMAZTURK

Daimi Üye
Tepki
183
Ben photoshopla çalışma yaptım ve cok güzel gözükecek ve cok ihtişamlı olacak sadece kaplamayı yapmam lazım kendi markamı oluşturucam ismide Crow Olacak üstte orta boy olarak CaRBoN yazıcam ve R kırmızı B Yeşil renk olacak ve ön tarafada karga buldum metal cok gzl duruyor onu yapıştırcam cok gzl olacak fakat önce kaplamam lazım :))) bn de ck sinir oldm kadro alacaktım kadromun ağırlığı 1520 GR ck iyi yani o yüzden değiştirmek istemedim kadrolarda mahşallah yani ona vereceğim parayı başka seylere weririm daha iyi :D bn de hiç sevmiyorm her yerde salcano yazısını vernik olmasaydı hiç boyamadan yapacaktım rengi siyah cünkü ama malesef böyle yapmak zorundaym :D

Engin EŞ

Aktif Üye
Tepki
65
Yaptığın photoshop çalışmasından bir resim yükleme mümkünmü.?

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Oto sanayide modifiye yapan yerlerde kaput için kaplama olarak satılıyor fakat fiyatı çok da uygun olmuyor genellikle oralarda.
Reklamcıları gezebilirsin, onlarda folyolar oluyor. Belki içlerinden karbon desenli olan çıkar.
Ek olarak da, yapı marketlerde satılıyor bu tür kaplamalar, oralardan da bulabilirsin :)

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.078
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Engin EŞ

Mat siyah folyo var bende bir bisiklete yeter mi bilmiyorum, eve gidince ölçeyim. Gönderebilirim size

• Beğen
Tepkiler: Engin EŞ

KIVANC YILMAZTURK

Daimi Üye
Tepki
183
Suanda evde değilim eve gidince bilgisayarımdan atarım tabi ki hatta belki gittiğim gün yapabilirsem direk kadronun resimlerini koyarım :)