kadro üzerindeki stickerlar

Konu, 'Kadrolar' kısmında adelms tarafından paylaşıldı.

1. adelms

adelms Yeni Üye

Seviye:
    kadromun üzerinde marka stiker'i var yarısı kopmuş durumda ve çok kötü görünüyor ve çıkarmak çok zor ufalanıyor önerebileceğiniz bir şey varmı????

dagci bunu beğendi.
  2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Yeni Üye

Yahu yine karıştırdım :). Ya selulozik ya da sentetik tiner boyaya zarar vermiyordu, o bunları kolayca sökebiliyor ancak şimdi anımsayamıyorum hangisi olduğunu :(. Satın alacağın yerden yardımcı olurlar diyeceğim ama eğer onlar da bilmiyorlarsa kötü olur...

3. okan_ergun

okan_ergun Kıdemli Üye

Seviye:
    sentetık tıner boyaya zarar wermes ama stıkırı(bu saatte ımla kurallarını es geçıorum kafam 11mılyon) kaldıramaz...

İlginizi Çekebilir

1917315_10156712026035253_5430136571405157378_n.jpg
Arkadaşlar biliyorsunuz ki sağlık raporu almak için hekiminize başvuruyorsunuz aslında bunların ne kadar önemli tetkikler olduğunu az kişi biliyordur birçok kişi formalite olarak görüyor, hekim...
DEZ7Uml.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...
upload_2016-10-3_16-59-34.png
Sonbahardayız ve önümüz kış. Bisiklette gelişmek adına bu dönemde ne tür çalışmalar yapabiliriz? Birçok konu var ama bana göre en önemlisi aerobik dayanıklılığa yatırım yapmak. Bu antrenmanları...