Kadro silici

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında xxbarxx11 tarafından paylaşıldı.

1. xxbarxx11

xxbarxx11 Yeni Üye

Bisiklet:
    Magni
    Seviye:
    Yardıma ihtiyacım var 1 hafta önce kron xc 1000 bisiklet aldım ara sıra sürüş sonrası ıslak mendille tekeri - kadroyu - ayna kolu - ile siliyorum diğer parçaları dokunmuyorum zararı varmıdır ıslak mendilin boyasını sökermi kadronun yoksa bi sakıncası yokmudur?

2. Ghost

Ghost Forum Bağımlısı

Adı:
    Ghost
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    @xxbarxx11 Islak mendil kadro boyasını sökmez ama Islak mendille sildikten sonra kuru bi bezle silerseniz iyi olur ( kalan köpük için)

3. Saturn

Saturn Aktif Üye

Adı:
    Eray A.
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ben hafif nemli bir bezle sildikten sonra kuru bir bezle de siliyorum.

4. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Yeri geliyor tiner bile kadrodaki boyayı silemiyor. İslak mendilin bir zararı olmaz ama yinede leke bırakacağı için kuru bir bez ile de temizliği desteklemek gerekir.

İlginizi Çekebilir

5.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
Echelons-.jpg
Hazır bu konuya parmak basmış bir GCN videosuna denk gelmişken, forumda da tartışalım istedim :D [MEDIA] GCN, bisikleti hobiden öteye geçirmek isteyen herkesin mutlaka öğrenmesi gereken yakın...
upload_2016-8-28_15-14-43.png
Konuyu açacak bir yer bulamayınca bu bölüme yöneldim; hatalıysa taşınabilir. Bir rüzgar tüneli kadar olmasa da başlıktaki soruya yanıt verecek bir ölçüm yöntemi var mıdır diye biraz araştırdım....