Kadro SEÇİMİ

Cem AKINCIOGLU

Daimi Üye
Tepki
37
Öncelikle Merhabalar ;

KONU için uygun bölümdür umarım .

sorunum; ben whistle miwok 1160 d modelini kullanıyorum small kadro (16) mavi beyaz . bu modeli hem street trial tarzı hareketler yapmak hemde turlara katılmak icin aldım simdi ise tamamen street yapmayı düsünüyorum kadro olarak ne yapmamı onerirsin single speed yapacagım deore sistem i satsam ne kadar eder birde kadro olarak aklımda

kron crazy hop
sedona x11 ; bunlar var

siz ne onerirsiniz birde whistle mın kadrosunu kaça satarım bu yaz başında

not : kadrom 2011 model small mavibeyaz

Scudo

Doğukan KARBAL

Forum Bağımlısı
Tepki
386
Bisiklet
Merida
Ben sizin yerınızde olsam durumunuz uygunsa dırek gıder yenı street/dj tarzı bır model alırdım. ( bisiklet ) . :)

Egemen Tunc

Daimi Üye
Tepki
121
Bisiklet
Kron
deore seti çok hırpalamdıysanız satmak isterseniz aklınızda bulunayım :)

Mehmet_Gürsoylu

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Bisikletini komple 700 tl ye versen en fazla sedona x11 bisiklet 1.200 civarı sanırım üstünü denkleştirmen lazım

Cem AKINCIOGLU

Daimi Üye
Tepki
37
düşünmedim değil fakat iyi birşey nerden baksak 1000-1500 lira yani yeni bir bisiklet imkansız ama şu olasılığıda degerlendirdim yaza kadar para biriktirsem bir kadro alsam 250 300 liraya (street) ve single speed yapsam istediğimde street yaparm istediğimde tura giderim bu fikir de sacma :D en iyisi kadromu satıp yeni kadro almak diye dusundum cunki yola gitmek bana gore değilmiş anladım her an hareket yapma isteği var icimde gece uykudan kalkıp bisiklete binip apartmanın icinde 180 yaptığım oldu .

Cem AKINCIOGLU

Daimi Üye
Tepki
37
Sayın mehmet gürsoylu . bisikletimin 0 fiyatı 1550 tl adet alan bayilerde ise 1750 tl yi buluyor 2. el satacak olsam neden 700 tl ye vereyim ?

Cem AKINCIOGLU

Daimi Üye
Tepki
37
@Egemen Tunc

hocam hiç hırpalamadığımdan emin olabilirsiniz tüm set 0 ayarında tek bir sorunu bile yok fakat yazın satmayı dusunuyorum oda fikrim değişmezse :)