Kadro kulakcıkları, luglar arıyorum

mucido67

Üye
Tepki
51
İsim
hasan basri yavuzaslan
Bisiklet
Diğer
kadro kulakcıkları,luglar nerden bulabilirim

Scudo

Kadir Eskici

Forum Bağımlısı
Tepki
1.706
İsim
Kadir
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Aliexpresste neredeyse her kulağı bulabilirsiniz. Ben de kendime yedek kulakçık almıştım.

(link)

mucido67

Üye
Tepki
51
İsim
hasan basri yavuzaslan
Bisiklet
Diğer
arkadaşlar böyle kulakcıklar arıyorum nerde bulabilirim

007 (2).jpg 015 (2).jpg

ali express,den nasıl sipariş verebiliriz güvenilirmi.

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.136
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@mucido67 vallahi aliexpreesten kask ve bir kaç bişey aldık 15 günde elimize geçti ürünü aldığınız satıcının puanları önemli yoksa aynı ürünlerden satan binlerce satıcı mevcut

mucido67

Üye
Tepki
51
İsim
hasan basri yavuzaslan
Bisiklet
Diğer
ordan alırsak daha ucuzamı geliyo,kargo parasıda var,tek parça siparişi verilirmi.

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.136
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@mucido67 alacağın ürüne göre değişiyor free shipping yazıyorsa ve Türkiyede bunların içindeyse en son hatırladığım 75$ galiba gümrük bedeli onun altındakilere vergi çıkmıyor diye biliyorum.Hatta benim 35$a aldığım kaskın üzerine fiyat olarak 26$ yazmışlar hiç bir talebimiz olmadığı halde.Yukarıdaki linkte free shipping yazıyor forumda buna benzer konular var ben 35$a aldım gümrük ve kargo parası ödemedim.

Canince

Daimi Üye
Tepki
450
Bisiklet
Kron
Kadro kulağı dediğimiz parça genel olarak bisiklet hangi marka ise o markadan temin edebilirsiniz.

Yağız Gökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.854
İsim
Yağız GÖKMEN
Bisiklet
Focus
bisiklet hangi marka ? en en kötü tornada elinizde kopyası var ise yaptırırsınız tornada yapılanı tavsiye etmiyoruz

mucido67

Üye
Tepki
51
İsim
hasan basri yavuzaslan
Bisiklet
Diğer
bisiklet markası yok. ben kendim üretecem.bu parçaları alibabada gördüm.ben ordan 5000 adet almaya durumum yok.çinden almayıda beceremem.güvenemiyorum.yanlış birşey gelir diye,kopyasını normal bisikletlerde oldugu gibi bisikletden kesip alırım.ama nerde kestirecem bilmiyorum.hazırı varsa daha kolay olur.türkiyede bisiklet imalatcılarında var.istedim rica ettim.parça veremeyiz diyorlar.yani bisiklet üretmemi istemiyorlar.anlayabileceginiz.ben sadece sepetli bisiklet üretmek için sadece bu parçalardan arıyorum.şimdilik çift olarak 100 adet bana yeter.yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Fotoğraf1446.jpg 2 (1).jpg