Kadro hidrolik fren uyumu

Konu, 'Frenler' kısmında Deadevill tarafından paylaşıldı.

1. Deadevill

Deadevill Üye

Adı:
    Okan Kocatürk
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Hortumu oradan geçirmek için neler yapabilirim şimdiden teşekkür ederim. Kardo giant atx elite

.Arka tarafı eğe ile biraz açtım ancak yinede tam olmadı

2. Kaan Türkan

Kaan Türkan Aktif Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    bendede aynı sorun vardı kablo bağıyla sıktım öyle kullanıyorum ama geçen hafta aliexpresste denk geldim hidrolik frenin kablosunun geçebiliceği genişlikte yapmışlar arkası stickerlı direk kadroya yapıştırılıyor

Deadevill

Deadevill Üye

Adı:
    Okan Kocatürk
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    sorunun cevabı erdoğan bisiklet ve doğa bisiklette kablo bölümünde mevcut. Ancak ben eğe ile açtım daha iyi oldu :)

İlginizi Çekebilir

IMG_20150520_231856.jpg
Merhaba dostlar hemen her bisiklet süren selenin sert ve rahatsızlığından şikayet etmiştir ve çoğu kişi de belki utangaçlıktan belki rahat hissetmediğinden ya da maddi olarak pahalı olmasından...
% 8 eğimli bir tırmanış.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
20150722_101706.jpg
yaklaşık 2 sene önce serçe parmağım kırılmıştı, bayramdan önce aynı yerden tekrar kırıldı, boksör kırığı diye geçiyormuş bu kırık tipi... Sağ el olduğundan günlük işlerimde aksaklıklara neden...