Kadro göbeği

Biyenne

Üye
Tepki
10
İsim
Abdulkerim
Merhabalar kadrom için shimano bb52 göbek aldım ve taktım takmadan önce dişlilerin üstünde kırmızı renkte loklayt gibi bir ilaç gördüm. Göbekleri taktıktan sonra yeni aldığım zincir gergisini takmak için göbeği sökmeye yeltendim ama açamadım ayak gücümü kullanmak zorunda kalarak açtım ama göbekte dişten eser kalmamıştı ve kadro dişleride hasar görmüş durumdaydı? bu nasil oldu anlayamadim kadroya dış yaptirabilirmiyim bana bir yol gösterin

Scudo

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Malesef göbeğin yönünü ters takmışsıniz, ayni pedallarda da oldugu gibi göbeklerin üzerindede sag ve sol yazar ve bu yönler karistirilirsa dislileri siyirir. Göbeği kurtarma şansı yok ama bi ihtimal kadrodaki dislileri kurtarma şansınız var.
Kadrodaki dişleri kurtarmak için özel aletleri var onları bulmalisiniz.
192517

192518

192519

MAERKEK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.025
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Diğer
Kılavuz çekme işlemini araştırın isterseniz . İç vida kanalları kılavuz olarak adlandırılır. Bir sanayide sormanız lazım yada teknik liselerde atölyeler varsa oralarda sorun belki yapıyorlardır.

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez

Biyenne

Üye
Tepki
10
İsim
Abdulkerim
@MAERKEK
Buldum teşekkürler ERDOĞANLAR BİSİKLET yapıyormuş işi ehline vermek isterim sonuçta hassas bölge inşallah sorunsuz yaparlar

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

CeRKeZ

Kağnı Arabası
Tepki
1.188
İsim
Yunus Emre Cebe
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Biyenne
Çok para isterlerse direkt sanayide tornacının yolunu tutun. Usta buna diş çekilecek derseniz hemen yaparlar. Çok basit bir işlem.

• Beğen

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Bu islemi yapmalari icin para isterlerse cok ayip ederler cünkü islemin tamami 5 dakika dan daha az sürüyor, almayada bir bisikletciye gitmis olsaniz hicbir sey talep etmeden hemen yapar ve teslim ederler.
Yukaridaki fotograflar kendi atölyemde dislileri tekrar acarken cekmis oldugum fotograflar, yani zamalamayi tercübelerimden dolayi söylüyorum. Eger disliler fazla siyirdiysa düzelmeye bilir ama umudunuzu yinede kayip etmeyin onunda caresi var yalniz o islemi bedava hal edemesiniz. :agla:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve CeRKeZ

MAERKEK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.025
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Diğer
Kadro kurtulsunda varsın 50 lira tutsun. @Biyenne

Biyenne

Üye
Tepki
10
İsim
Abdulkerim
@MAERKEK
Toplamda kargolar dahil 150tl civarı tutacak. Hiç önemli değil kadrom eskisi gibi olsun yeter

• Beğen