Kadro değiştirme

Konu, 'Kadrolar' kısmında Ömer Özen tarafından paylaşıldı.

1. Ömer Özen

Ömer Özen Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar kadro değişince zorunlu olarak maşanında mı değişmesi gerek ? Mesela atıyorum sende Zoom Mode maşa var ama sen gidip geniş boğazlı bir kadro alıyorsun. O zaman o aldığın kadroya girmez mi Zoom Mode denen maşa ?? Birde dediğim sadece maşa ile değil o kadroyu aldıktan sonra artırıcıların falanda alakası var mıdır, yoksa sadece maşa ile mi ilgilidir, yada hiç bişeyle ilgili değil direk alıp takabilir miyiz ?? Teşekkürler.

Pedallı günler...

Ömer Özen

Ömer Özen Aktif Üye

Seviye:
    konu varmış böyle. konu kilitlenebilir

İlginizi Çekebilir

1-1468594337439-1vrvekqftvdaq-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
upload_2017-2-1_9-6-43.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
2-1484682847519-10n1z5cna8fg7-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...