Kadro Çatlağı...

Semican Baydur

Forum Bağımlısı
Tepki
464
İyi günler
Bir yıldır memnuniyetle kullanmakta olduğum geotech team kadro var yalnız arka bacakta iki yerde çatlak gördüm yalnız bunlar boya çatlağımı yoksa kadro çatlağımı tam anlayamadım kadronun garantisi hala devam ediyor. Antalya da Hakan abiden(Doğa Sporları) aldım.
Kadroyu size nerden gönderebilirim? Kaç iş günüde geri gönderilir eğer çatlak varsa teşekkürler.

Scudo

yusuf bekar

Forum Bağımlısı
Tepki
256
çatlak daha önceden varmıydı yoksa yeni olup siz de yenimi gördünüz

yusuf bekar

Forum Bağımlısı
Tepki
256
eyer kadronun garantisi devam ediyorsa kadrodaki sorun kendiliğinde olduysa bence bir arayın delta bisikleti orda size memnun kalacağınız kadar yardımcı olurlar bundan emin olun geç kalmadan arayın

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Merhaba,

Bazen vernik çatlamaları sizi yanıltabilir. Bu yüzden çatlağın net bir şekilde belirginleşmesini beklemekte fayda var. Eğer bir hata var ise memnuniyetle değiştiririz. Garantinin tek şartı bir kaza sonucu oluşmaması (araba çarpması , düşerek ciddi hasar almış olmaması )

Özellikle Geotech kadrolarında garantiyle ilgili asla bir sorun yaşamazsınız..

Görüşmek üzere

Semican Baydur

Forum Bağımlısı
Tepki
464
Evet bende beklemeyi düşündüm bu gün biraz daha netleşsin kesin bi sonuç alırız dedim . Kadro her hangi bir kaza geçirmedi bu arada.

yusuf bekar

Forum Bağımlısı
Tepki
256
arkadaşım ulaş abi sana gereken cevabı vermiş bence daha kafanda soru işareti kalmasın delta bisiklete güven sen gerisine karışma görüşmek üzere kib