Kadro Boyu Sıkıntısı..

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında hasancanerdogan tarafından paylaşıldı.

1. hasancanerdogan

hasancanerdogan Kıdemli Üye

Adı:
    Rize
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Arkadaşlar biliyorum cok konu var cogunuda okudum gercı ama cevabı bulamadım sorum şu ;

Carraro ve Ghost markalarında kadro boyu secebılıyomuyuz ınternet sıtelerınde felan cogu yerde yazmıyo bılgısı olan varsa paylaşırsa sevınırm

2. sorumda ;

ıc bacak boyunu dıkkate almak onemlımı boyum 187 suanda 19-20inch kadro denk gelıyo ıc bacak boyu bunu degıstırırımı??

2. fatihbugra

fatihbugra Üye

Adı:
    Fatih GÜNEY
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    hasancanerdogan

hasancanerdogan Kıdemli Üye

Adı:
    Rize
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    @fatihbugra cevabınız için teşekkür ederim fakat benımde dedıgım gıbı 19 ile 20.5 inc arasındakı sonuclar cıktı benım merak ettıgım bunlardan hepsı olurmu yoksa buyuk yada kucuk almak avantajmı ?

İlginizi Çekebilir

50tlg0R.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...
upload_2017-2-1_9-6-43.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
upload_2016-8-11_15-47-54.png
Merhaba, Power metrenin gerçekten ne işe yaradığını merak edenler için örnek bir senaryo hazırladım. Diyelim ki performans ölçümü yapan bir dükkan açtım. Bu dükkanda bazı ölçümler yaparak bana...