Kadro boyu hk.

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında sonEr´´ tarafından paylaşıldı.

1. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Selamlar , kadromun bana uygun olup olmadığı hakkında çok kararsızım...Boyum 179cm , bacak boyum 79.5-80 cm arası ve 54 cm kadro kullanıyorum..Sizce uzun bir boğaz ile kadro bana uygun hale gelir mi ?

2. faruk ''kücükyalı''

faruk ''kücükyalı'' Aktif Üye

Seviye:

sonEr´´ bunu beğendi.
    sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    selenın ayarı şakül tutularak yapıldı..benım bıldıgım gıdona olan uzaklık veya yakınlık sele ıle degılde gıdon bogazı ıle ayarlanıyor...uzun bır boğaz denemeyi dusunuyorum baktım olmuyor 56 cm bir kadro alıcam..iyi forumlar.

İlginizi Çekebilir

Bike.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
Aero-vs-Lightweight-2.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
maxresdefault.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...