Kadıköy'ün eşsiz güzelliğinde ufak bir çalışma

shady_ftl

Aktif Üye
Tepki
103
GT Bike mi yoksa Ümit bmx mi daha ağır ? İlkel yöntemlerle test ettik, görünüşe göre gt daha ağır duruyor :D

(link)

yüksek çözünürlük için ;
(link)

Erkal, bu konu senin için :)

(link)

Yüksek çözünürlük için ;
(link)

• Beğen
Tepkiler: collage1
Scudo

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
Bunun yerine bir kargo şubesine gidip tartsaydınız daha anlamlı olurdu.iki bisikleti aynı açıyla aynı x mesafesine koymanız ortamın rüzgar zemin kotunun düzgünlüğü vb etkenlerden etkilenmemesi imkansız oldugundan bu bana hiçbirşey ifade etmedi.:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ciddiyetten çok, espiri tarzında konulmuş bir foto bence.Güzel olmuş ama...

shady_ftl

Aktif Üye
Tepki
103
erkin 'in dediği gibi tamamen biraz gülümsemek amacıyla yaptığımız birşey.yoksa bunun gibi bir yontemle agırlık testi yapılamayacagını elbette ki biliyoruz.

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
O zaman bende size şöyle bir derdimden yanayım yalnız kişisel olarak sen üstüne alınma.Ben artık bu ekstrem bölümünde geyik konu açılmasından sıkıldım. Bu bisikletlerle yaptığınız hareketlerin fotolarını koysanız daha mantıklı olurdu bence ;) Ha sonuna ekleseydiniz o zaman hoş birşey olurdu

shady_ftl

Aktif Üye
Tepki
103
Sonucta burası bmx uzerine bir bölüm, paylaşım yeri.sadece hareket çalışmalarının koyulacağı bir bölüm değil diye düşünüyorum.Sanada hak veriyorum , adına layık çalışmalar koyulmasını istiyorsun buraya.Velhasıl bugün geyik ,yarın trick :)

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
İşte sorun bu bugun geyik,yarın geyik sonraki hergün geyik..Bigün trick göremiyorum geyiklerin arasında.He böyle bir konu olsun dersenizde ekstrem bölgeden bana sinana yada doruga ulaşın bi konu açalım orada bu tarz eğlenceli fotoğraflar yer alsın.:) Dediğim gibi üstüne alınmamanı rica ediyorum söylemim geneldir.

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Erkala katılıyorum... Extrem bölgedeki bütün konuları toplasak en fazla 10 tane adam gibi bisiklet seçimiyle ilgili, 10 tane de triks konusu bulamayız sanırım :S

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
benim içinse o zaman bende forum için bi hizmet yapıp bu iki konuyu birleştiriyim

• Beğen
Tepkiler: shady_ftl

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
@timur41

Alıntı yaptığın cevabımı okursan neden yorum yapanın olmadıgını görürsün.

• Beğen
Tepkiler: shady_ftl

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
Siz güzel güzel çekin, koyun... Emin olun yorum gelecektir. İlk sefer belki fazla yorum gelmez ama siz kendinizi geliştirip daha iyi fotoğraflarla insanların karşısına cıkarsanız yorum kaçınılmaz.
Birde şöyle bir durum da var, yorum herzaman "helal olsun süpersin" değildir, bazı zamanlar "...biraz daha havaya çıkınca yap hareketi" gibi yorumlarda gelir.
Yani iyi yorum insanı mutlu eder, kötü yorum insanı geliştirir, hertürlü yoruma açık olmak gerekir.;) Tabii bunun belli bir sınırıda vardır fakat olabildiğince esnek davranın karşınızdakine ve daha iyisi için çalışın!
Ve bir dip not: Lütfen Türkçemizi daha düzgün kullanalım. geçenlerde crosscountry tarzı süren biriyle muhabbet sırasında bana " geçen bmx bölümüne girdim yahu yazılanların bir kısmı eksik forumda veri kaybı mı oldu diye sordu" Ve bunu sorarken malesef dalga geçmiyordu.:eek: (sözüm sadece size değil tüm bölüm adınaydı)

adonay

Aktif Üye
Tepki
81
bi üst yorumda doruk türkceyi düzgün kullanalım demiş altında g harfini q ile yazıyolar.. ne diyebilirim ki..

poytatu

Forum Demirbaşı
Tepki
375
Bence yaptığınız hareketlerin resmini koysaydınız daha hoş olurdu...Hareketlerinizin resimlerini ve bunları birleştirip koysaydınız konu fazlalığı olmazdı...