Kadıköy'den Kamil Koç'un Ümraniye/Dudullu Tesisine Bisikletle Gidiş

Halitkin

Sirrus
Tepki
44
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Mümkün müdür?

kamil koç'tan biletim var. bisikleti de otobüse atıp götürücem lakin kadıköy'den dudullu'ya nasıl gidilir bilmiyorum. en kısa yoldan nasıl gidebilirim?

Scudo

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.102
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
minibüs yolundan devam, göztepe benzinciyi geçince sola dönüş vardır otobüsler falan döner, oradan dönüp E5 göztepe köprüsünü dikkatli bir şekilde geçin, geçer geçmez ilk sağa , eski araç muayenenin karşısı örnek mahallesine girin .Ana caddeyi dümdüz devam edin sadece girişte biraz rampa var. Örnek mahallesi, soyak yenişehir önü , şenol güneş bulvarı vasıtasıyla tatlısu mahallesine kadar gelin. Oradan sonra 1 km ye yakın hafif rampa var . Biraz zorlayabilir ama kondisyona bağlı çıkabilirsiniz (buraya dikkat: yolun son kısmı TEM yan yol tek yöndür ve siz ters yönde olacaksınız dikkatli olun) İsterseniz tem güney yan yola geçip düz yolda da gidebilirsiniz. @Halitkin

• Beğen
Tepkiler: Halitkin

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
2 farklı şekilde gidebilirsin.

1- Minibüs yolunu (Fahrettin Kerim Gökay Caddesi) takip et. Devamında İnönü Caddesini takip ederek Kozyatağı metro istasyonunu bul. Metro alt geçidinden karşıya geç. Ataşehir Migros'u bul. Oraya çok yakın.

2- Yoğun saat dışında gideceksen Kadıköy'den metroya bin. Kozyatağı durağında in. Ataşehir Migros'u bul. Oraya çok yakın.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Öncelikle gidebileceğiniz rotalar oldukça sıkıntılı alternatif çözüm bulun derim , ama illa bisikletle diyorsanız Ataşehir migros tarafından gitmek daha mantıklı geldi çünkü oraya gelen yollar geniş daha rahat ilerleyebilirsiniz. Ataşehir migrostan sonra dikkat arabalar oldukça süratli oluyor o yolda.

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Eğer biletiniz geç saatteyse veya servis hareket amirliğini arayıp servisin yoğunluğunu öğrenerek servis boşsa dudulluya servisle gitmenizi tavsiye ederim.

• Beğen

Cihan Şar

Aktif Üye
Tepki
132
Bisiklet
Scott
@(link) Bilginiz olsun kamilkoç'un servisleri de bisiklet alıyor (-muş)
( Bileti aldığım bayan ön tekerleği sökmem koşuluyla servise'de binebileceğimi söyledi. )

(Alternatif olarak)
Bostancı İskelesini bildiğinizi varsayarak :

(link)

(link)

(link)

(link)

Yolculuk eğer bu akşam ise eşlik edebilirim. 22.15'de otobüsüm var benimde.

• Beğen

Çağrı Cantürk

Aktif Üye
Tepki
12
Bisiklet
Giant
Ben geçtiğimiz yaz Kadıköy Pamukkale den bilet aldım otobüse 4-5 saat vardı bileti alırken pedallayacağım dedim. Bileti satan kadın hiç yorulmayın servis gelecek tekeri sökün alırlar dedi şaşırdım. Servis şöförüyle tartışır gibi olduk ama sorun çıkmadı. Ayrıca bunu yazmadan edemeyeceğim 15 defa fln bisikleti otobüse koyarak yolculuk yaptım.Bunun yaklaşık 5i Kamil Koç'ta. Her ne hikmetse sadece Kamil koç şoförleri sorun çıkardı. Hatta Pamukkalede bir muavin teker sökmeyi fln biliyordu kaliperin arasına karton sıkıştırdı yanlışlıkla kol sıkılırsa sorun olmasın dedi.