Kadıköy ve Üsküdar Çevresinde Satılık İkinci El Bisiklet

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında utkucansa tarafından paylaşıldı.

1. utkucansa

utkucansa Yeni Üye

Arkadaşlar esasında ben çaylağım sizlerin arasında. 15 Yıl bisiklete binmeme rağmen teknik konulara pek girmedim diyebilirim. 100-150 Lira arasında bir fiyata 2. el bir bisiklet arıyorum. Aranızda 100- 150 Lira civarında 21 veya 24 vites önden amortisörlü bisikletini nispeten yeni lastikleriyle birlikte satmayı düşünen var mı? Ya da satan tanıdığınız var mı? Yahut 100-150 Liraya alınabilecek yolda bırakmayacak bisiklet önerebilir misiniz?

Saygılarımla

İlginizi Çekebilir

170120152989.jpg
Merhaba arkadaşlar. Belki bilmeyeniniz vardır diye burada konu açmak istedim. Şuanda Decathlon'un internet sitesinde gözükmediği için müşteriler hep mağazaya geldiklerinde farkediyorlar....
General-Energy-Burn-Rate.png
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
upload_2015-9-22_17-4-3.png
Fast After 50'de Joe Friel kiraz suyunun iyi bir uyku için faydalı olduğunu, çünkü kiraz suyunun uyku sırasında melatonin üretimini arttırdığını yazıyor. Tabii iyi uyku da şiddet antrenmanları...