Kadıköy-Maltepe yol arkadaşı

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında berkant kızık tarafından paylaşıldı.

1. berkant kızık

berkant kızık Misafir

Yaz bitmeden form tutmak için her gün sabah 9-10 gibi Acıbademden çıkıp genelde bisiklet yollarını kullanıp maltepeye gidiyorum.Orda bulunan veledromda da tur atıp aynı güzergah üzerinden yine Acıbadem'e dönüyorum.Genelde 60-65 km yol yapıyorum.Ortala hızım da 27-28 civarı oluyor.

Eğer aynı rota üzerinden tur atan arkadaşlar varsa belli bir saat belirleyip beraber turlayabiliriz.

2. Cem Ç

Cem Ç Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    salı gününe kadar fırtına var

mesajım bulunsun

maltepeden başıbüyük yolundan aydosa çıkıcam bende, kadıköyden başlayarak

havaların düzelmesini bekliyorum...

haftasonu sabah 7 8 gibi çıkabilirim

3. egemen karaca

egemen karaca Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    bende her sabah olmasada bir arkadaşımla birlikte saat 8-9 gibi acıbademden kartala kadar gidip geliyoruz.arkadaşım bisikleti yeni aldığı için ben biraz onun ortalamasına ayak uyduruyorum :).sizede uyarsa eğer sizde katılabilirsiniz ...

4. Ertuğrul Mengi

Ertuğrul Mengi Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Merida 905 mi o resimdeki ? :) İlk defa başka birinde daha görüyorum..

berkant kızık

berkant kızık Misafir

Cikmadan onceki gece yazarsamoz size eslik etmek isterim.

Evet uzerinde biraz oynama yaptim o kadar :)

Tabi katilmak isterim her gun ciktigim icin belli bi sureden sonra sikilmamak icin insan arkadas ariyor cunku :)

6. egemen karaca

egemen karaca Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:

İlginizi Çekebilir

IMG20160210221518.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...
hqdefault.jpg
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...
upload_2016-8-24_10-47-32.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...