Kadans sensörü hakkında

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında m.klcts tarafından paylaşıldı.

1. m.klcts

m.klcts Bisikletkolik

Adı:
    muhammed
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    km saatinin kadans sensörünün kablosu çok sırıtıyo nasıl gizleyebilirim

2. kapluj

kapluj Kıdemli Üye

Adı:
    Yusuf Mucur
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    decathlon coach uygulaması ile decathlon'un dual hrm belt nabız kemerini (ant+ ve bluetooth 4.0 uyumlu) kullanıyorum, uygulamada kadans yok, nabız bandımı da kullabileceğim bir uygulama ve bu uygulamayla uyumlu kadans sensörü önerebilir misiniz?
    ayrıca iki bluetooth cihazını aynı anda kullanabilir miyim?

böyle bir şey buldum ama alıp almamakta karar veremedim, ilk defa kadans sensörü alacağım bilemiyorum. yardım edecek var mı :hasta:
    Xingzhe 2017 New Bike Computer Cycling Cadence Sensor Speedometer Bicycle ANT+ Bluetooth 4.0 Wireless Cycle Computer -in Bicycle Computer from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

3. cem_filiz

cem_filiz Üye

Adı:
    Cem Filiz
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Arkadaşlar,

Elimde genelde spor salonunda kullanmakta olduğum Polar nabız sensörü (göğüs bandı şeklinde) mevcut. Tam protokol isimlerini hatırlamıyorum ama hem koşu bandı gibi aletlerle, hem de bluetooth üzerinden cep telefonu vs ile iletişim kurabiliyor.

Şu sıralar gidip Garmin'in çok teknolojik saatlerinden alma imkanım yok gibi, açıkçası o kadar detay bilgiye de ihtiyaç duymuyorum, hibrit/tur bisikletim ile gidince nabızımın hangi aralıkta kaldığını takip etmek için...

Bir de, kadans sensörleri olduğunu okudum, anladığım kadarıyla ANT+ ve BT'li olanlar mevcutmuş. Telefonum ANT'ı desteklemiyor.

Kadans sensörü olarak ne tavsiye edersiniz?