Kaçkarlarda bulut oldum..

Konu, 'Outdoor' kısmında badumania tarafından paylaşıldı.

1. badumania

badumania Yolda olmak iyidir..

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Selam,

Bu sene kuzenlerimle tatilimizi nasıl geçirelim diye düşünürken bizim dağcı kuzenin aklına Kaçkar'lara çıkmak gelmiş ne hikmetse bizde iyice gaza geldik de hadi çıkalım dedik. Yaklaşık 2 ay boyunca ince eleyip sık dokuduk malzemelerimizi tamamladık ve 19/07/2011 akşamı memleketimiz Çamlıhemşin'e doğru Ankara'dan yola koyulduk..

Olayın kahramanları: Bahadır DUMAN ; bendeniz Ankara'da yaşıyorum işletmecilik yapıyorum. Her sene ya da 2 senede bir mutlaka dağcılık faaliyeti yapıyorum ancak bu sene bir başka oldu desem yeridir.

Genç Osman Bircan bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

fatguysuffers.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
eat-more-protein.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
7441720-cycling-fra-dauphineghsdghsfg.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...