Kaçkar Bisiklet IV. Antrenman Yarışı

muamyildiz

Daimi Üye
Tepki
412
arkadaşlar 5 mart olarak duyurulan yarış 12 mart a ertelenmiş, neredeyse adana yarışıyla aynı gün yapılacak, bence iyi olmadı, detaylar kaçkar biisklet sayfasında..

(link)

• Beğen
Tepkiler: tayfur
Scudo

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
insan daha güsel 1 link werir dimi fotoda dal war yüzümün önünde.. adi serkan :D
ywaw bence gayet iyi oldu... biliyorsunki yarışa 1 sürü bisikletçiden adam katılıyor bunlarla yapılan görüşmeler sonucunda yusuf 12 mart a karar wermiş... zaten adana öncesi süper antreman olacak... hem orman da berbat haldeymiş anca düzelir 12 marta kadar :D

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
yakında bir dahaki senenin antrenman yarışları programına dahil edicekler bu yarışı. :D neyse iyi olmuş bence de. yarım metre çamurda bisiklete binmek ŞAHSEN istemiyordum.

Tepki
297
gerçi orman konusu muallak duygun cum. zaten 15 gün vardı 5 mart olsaydı yarışa, orman düzelir ama 11 martta bi yagmur yagarsa yine aynı.. ama bi düşününce iyi de yapmış olabilirler, görüces artık.
foto konusuna gelince senin önünde dal var ama sen yarışmıon galiba, baksana numara yok :D

muamyildiz

Daimi Üye
Tepki
412

anaaaa!!! babamın bilgisayardan yanıtladım, babamın profili açıkmış :D hehe

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120

bende hasan abi bana laf atmış diyordum..
yaf sorma yaf unutmuşum plakayı alperenlerin arada zaten plakalarla başım dertte... geçen sezon da bütün yarışlar da son anda takıyordum plakayı...
problem yağmurda dolayı çamur olması değil.. üstüste 3 kere kar yağdığı için ve aralardada ormanda bulunan karlar yerinden oynamıyınca zemin de acaip 1 buz kütlesi oluşmuş, üstüde karlarla kaplanınca maluım... yoksa çamurdan korkacağımız yok, ne demiş halil usta çamur cildi gençleştirir, zaten bende ön çamurluk da war :D

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Ben kendi çapımda antrenman yapıyorum bu yarış için, bir de SPD'ye geçebilirsem güzel olacak inşallah. :) çamurluğum da var :D

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Tayfur benim imzam ve avatarımla çelişen bir durumda görüyorum seni bu mesajınla :D ne öyle çamurluk falan? ;)

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
çamurluk kullanırım abi bana ne, gözüme kaçıyo pis çamur mamur :D

• Beğen
Tepkiler: eYa

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Topraktan geldik toprağa gidiyoruz Tayfur'cum korkulur mu çamurdan hiç? :D
Hem unutma gülü seven dikenine katlanır ;) denizleri seven dalgasını da sevecek... Doğayı seven de çamurundan korkmayacak :D

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120

korksak zaten o parkurda , yüksek performans da 2 saat pedal çewirmeyiz...
çamurluk korktuğumuzun değil sadece aldığımız önlemin 1 göstergesidir...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Duygun aman sakın yanlış anlama :) Bu Tayfur'la aramızda daha önce de geçen bir konunun devamı, bir şakanın devamı diyelim :). Yoksa çamurluk kullanan çamurdan korkuyor diye birşey tabi ki söz konusu değil... ;)

muamyildiz

Daimi Üye
Tepki
412
evet arkadaşlarrr, nihayet yarış haftası geldi, 5mart itibariyle parkur hazırlanmış durumda, son yarış balık çiftliğinde, e artık valide bendinde döne döne bent hacısı olmuştuk zaten bu değişiklik çok iyi oldu bence. parkura gelince, salı gününden perşembeye kadar yağmur hatta bazen karla karışık yağmur olması bekleniyor, benim umudum aralılarla ve az yağmasından yana, kupkuru bir parkur beklemek hayal olur ama en azından vıcık olmazsa çok tatlı bir yarış bizi bekliyor umarım.

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
kuru olsa da güzel olurdu be muammer ;)

olsun ben geliyorum inşallah. bu sefer numara plakamı geri vermiycem çalıcam :p deermişim. (yoksa ciddi miyim? :D )

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bu sefer katılmıyorum :D gerçekten katılmıyorum ama öyle koftiden katılmamazlık yapıp da sonra "Aaa hadi ben de katılıyorum" demiyeceğim. bOl bol fotoğraf çekmek niyetindeyim arkadaşlar. İyice çamura bulanmayanlar, yarış bitmeden önce çamurlu bir yerde durup yatsınlar, 2 tur da dönsünler lütfen :D

muamyildiz

Daimi Üye
Tepki
412
en çok çekim yapılan kaçkar yarışı olacak herhalde, fotograf makineleri,kameralar, hatta büyük bi aksilik olmazsa kask kamerasıyla gelcem, yarışı bitirebilirsem son tur kameralı olcam :D

umutorhon

Üye
Tepki
0
ben buna da katılamayacağım; pazar günü başka bir işim var..yalnız daha önce hiçbir yarışa katılmamış bir dostunuz olarak sormak istedim; parkur kaç km ve tamamı toprak zemin mi?

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
genelde toprak zemin oluyor ki balıkçiftliği parkuru geçen seneden hatırladığım kadarıyla hep öle ... olsa olsa 5-10 m taş zemin olur.. ama toprak zeminde çeşitliik gösterio yol gibi yerler daha sert arazinin içi ise yumuşak toprak, yani yağmurda balçık...
geçen sene 4-5 km den 7 tur atmıştık...