Kaçkar 3. Antrenman Yarışı sonrası

muamyildiz

Daimi Üye
Tepki
412
Soguk bir pazar sabahı yine bulustuk, bazı arkadaslara zor gelen ama benim çok keyif aldıgım, bence serinin en güzel parkurlu (Belgrad ı aratıyor ama Cekmeköy yarışları içinde en güzeli diyelim) yarışıydı.

Başta Kaçkar biisklet olmak üzere emegi geçen herkese çok tesekkür ederim.

Bir de Yusuf start vermeyi ögrenebilirse kusursuz olcak organizasyon :D

Scudo

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Parkur kimi zaman eğlendirirken kimi zaman da sinir bozuyordu..Ama eğlendim ben gene..Fotoraflar FotoHasan' da yayında..:)

ibrahim89

Daimi Üye
Tepki
49
yarış parkuruna sonradan eklenen camur kısım cogu yarışçıyı baya zorladı..hasta olmama ragmen 6 turu tamamlamayı başardım..

bazı kısayol yapan kişiler vardı sonuç listesini gördükten sonra onlarla ilgili yorum yapmak daha dogru olucak..

start konusunda muama katılıyorum..

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Genel olarak çok eğlendiğimi söyleyebilirim ancak parkurun bir kaç bölümü gerçekten sinir bozucu şekilde kırıcıydı ,gene de organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim:) Bir sonraki yarışı dört gözle bekliyoruz.

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
@ibrahim89

evet ibrahim saana katılıyorum ben burdan o arkdaşları kınıyorum:mad: ve hepsinide tanıyorum yazıklar olsun
bu arada hasan abi fotolaar iciin ne kadar teşşekür etsek az
camura doyduk bu gün tam olarak yine tepedentırnağa:D :D

latif kavak

Daimi Üye
Tepki
102
merhaba arkadaslar.ilk 3 kımler bılen varmı.
bır sonrakı kackar yarısına bende gelıyorum kısmet olursa anca bu tarıh ıcın ayarlıya bıldım kendımı en azından eskı dostları gormus olucam........gorusmek uzere

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
gecen yarışmadaki aynı sonuc valla halilin hızına kimse yetişemiyo
1halil
2muam
3serkan
ama bayanlarda sonuc süprizdi tam anlamıyla

muamyildiz

Daimi Üye
Tepki
412
kısayol yapanları çoğu arkadas gördü, kim olduklarını da biliyoruz, ama forumda afişe ederek olayı bir tartışmaya sürüklemek dogru degil diye düşünüyorum.

her noktada hakem olmayan, kısayol yapılabilecek yerlerin tek tek gözden gecirilmedigi bir yarışta fırsat bulunca hemen tel örgülerin arasından geçen bu mantıgı anlayamıyorum. neden yarışıyorsunuz arkadaslar? kendinize göre 1-2 km lik bir parkur yapın, 4-5 kısa yollu, 5-6 dk da turu tamamlayın, hepiniz kategorilerinizde 1. olun. nasıl olsa sizin yarış mantıgınız bunu kaldırır.

YAZIKLAR OLSUN!!

elifm

Aktif Üye
Tepki
235
düzenleyenlere ve katılanlara teşekkürler...

eklenen balçık bölümle ilgili arkadaşların yorumlarına katılıyorum.. hele v-frenle bir tur sonra ilerlemek imkansızdı, balata ve lastik arasına dolan çamur sayesinde elle bile teker dönmüyordu.. umarım 3. yarışta böyle bir bölüm olmaz.. şahsen benzeri durumla karşılaşırsam hiç zorlamam bisikletimi starta döner izleyici moduna girerim :) boşuna zorlayıp yıpratmaktansa...

muam'ın dediklerine gelince... bu arkadaşlardan hiç birinin ilk 5'e gireceğini sanmıyorum ve öyle olmasını da umuyorum.. sonuçta bilen biliyor :)

fotolar için fotohasan abimize teşekkürler.. tüm fotoları bekliyoruz :)

katılımı bozmadan izmir'e diyorum :)

elifm

Aktif Üye
Tepki
235
bayanlar:
1. Bakiye Duran 1.36.38
2. Ekin Kars 1.41.30
3. Eda Konuk 1.48.27
4. Pelin Bayram 1.51.10
5. Serda Çiçek 2.11.50

sanırım Serda hariç bırakmayan tüm bayan yarışçılarda disk fren vardı.. ki v-frenle Serda nasıl bitirdi yarışı çözemedim :) ben 2. turda bisiklet sırtımda starta döndüm.. frenleri açınca zor bela ilerliyordu bisiklet elle iterken bile :(

elit erkek 6 tur:
1. Halil Korkmaz 1.51.25
2. Muammer Yıldız 1.54.51
3. Serkan Çalıcı 2.10.56

bu arada nacizane bir yorum yapmak istiyorum :) kadın sporcuların bu işe daha disiplinli ve sıkı sarılması, birbirine destek olması lazım.. çünkü erkek tur süreleri kadınların YARISI.. tamam doğal fiziksel farklılıklar vs arada fark olacak.. ama en azından bir turu 20-25 dk arasında atan bir iki kişi olabilmeli.. erkekler birincisi yaklaşık 16.5 dk ile tur atarken bayan kategorisinde durum vahim 31 dk... aradaki farkı azaltmamız dileğiyle :)

suskun

Üye
Tepki
53
Tam manasiyla dayaniklilik ve teknik kabiliyet isteyen bir parkurdu. oldukça zevk aliyordum taaakiii :(

ilk turun sonlarina dogru düz yolda anlamsiz sekilde düstüm hala anlayamiyorum bu sirada kalabalik bir gurup geçti beni :(

tam farki kapattik derken çatt!!!! 3. tur ortasinda arka vites kulagi koptu 3. turu koşturarak tamamladim. ahhhh.. ahhh.. diyorum
bide sağlik olsun.:)

bu kez organisazyon ve katilim olarak zayif bir yaristi kestirme yapanlar oldu

KemalBaloglu

Forum Demirbaşı
Tepki
779
bu arada kaç kişinin kadro kulakçığı ve arka arttırıcısı kırıldı sayamadım bile,
ben bi ara arkayı 1'e aldığımda janta takıldı son anda durdum , etrafımda da kırılmış kulakçık ve arka arttırıcılı insanları görünce arkayı nolur nolmaz 1 e almadım hiç en fazla 2'iyle gittim

• Beğen
Tepkiler: suskun

msd_57

Forum Bağımlısı
Tepki
487
guzel bi yaris oldu,

hos zorlayici teknik ve donanim isteyen yaristi

katilan ve emegi bulunan herkeze tskler

yasinymn

Forum Bağımlısı
Tepki
1.285
Kaçkar yarışın en eğlenceli ve çileli parkuru olarak hafızalar kazındı
kestirme yapan sporcular anca kendini kandırırlar.... :)
Kaçkar ailesine ve tüm emeği geçen herkese teşekkürler 24.02.08 de görüşürüz arkadaşlar izmiride unutmayalım :)

yasinymn

Forum Bağımlısı
Tepki
1.285
Hasan abi dışında bir çok kişi fotoğraf çekiyordu, öyleki parkurun bir yerinde geçerken 7-8 tane flash aynı anda patladı kendimi olimpiyatlarda zannettim paylasalım arkadaşlar :D