Kaç gün kaç saat sürmeliyim?

Tepki
8
İsim
Can cakar
Bisiklet
Salcano
Merhabalar ben kilo vermek istiyorum bunuda bisiklet sürmeyi kullanmak istiyorum
Şuan kafamda şöyle bir şey var haftanın 4 günü bisiklet 2gün evde vücut ağırlığımla kas çalışmaları 1 günde dinlenme (bir gün bisiklet bir gün vücut şeklinde yapmayı düşünüyorum)
Bisikletede yeni yeni başlıyorum 19 yaşındayım sahilde yükselti yok düz bir şekilde 3 saat 16 km ortalama hızla sürüyorum. Bunu haftada 4 yaparsam çok mu olur? Yorgunluktan sıkıntı olmaz bisiklete binmek sahilde hoşuma gidiyor :) ama abartırsam zararı olur diye korkuyorum. Yazdığım sistemi uygularsam abartmış mı olurum? Teşekkürler

Bisikletim mtb salcano ng 650

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek
Scudo

Karaduman

Üye
Tepki
24
İsim
Çınar
Bisiklet
Salcano
Aynı bisikletle aynı şekilde kullanıyorum. İlk haftalarda biraz yorucu oluyordu. Ama sonra alıştım. Eğer aşırı kilo sorununuz varsa kendinizi çok yormamaya çalışın. Hatta diyetisyene danışmanızı da tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: sadi imren

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.987
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Salcanoherif bence olmaz sonuçta düz yol kendini zorlamadan gittiğin sürece rahat rahat yaparsın.

• Beğen
Tepkiler: Salcanoherif
Tepki
8
İsim
Can cakar
Bisiklet
Salcano
@Karaduman
Hayır öyle çok büyük bir kilom yok yani yine kiloluyum ama :) 166 boy 71 kiloyum, sadece kilo vermek amacım olsa daha az sürerdim belki (eziyet gibi gelecegi düşüncesiyle yani) ama biraz da hoşuma gidiyor akşam üstü evden çıkıp dışarıda temiz hava almış oluyorum teşekkür ederim yorumunuz için

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: yavuztezcan

yunus42

Üye
Tepki
107
İsim
Yunus
Vücüdunuzun verdiği tepkilere bakın. Duruma göre kendiniz karar verin derim. :)

• Beğen
Tepkiler: yavuztezcan
Tepki
26
İsim
YAVUZ TEZCAN
Bisiklet
Specialized
Düzenli yaptığın sürece mutlaka bir fayda göreceksin. Ben biraz diyetle son derece sağlıklı 11 kg verdim 3 ay içinde. Sakın vazgeçme...

Space Phone 5G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enes E.

Üye
Tepki
14
Bisiklet
Ghost
Antrenmanla ilgili videolar çekiyoruz. Belki takip etmek isteyenleriniz olur.
Gelişim için birçok kişinin hatalı sürdüğünü görüyoruz. Bir nebze de olsa yardımcı olacaktır. Soru, görüş ve önerileriniz çok mutlu eder.

• Beğen
Tepkiler: Ali Eren ve Triban

sadi imren

Bursa Tur Komitesi | B.T.K
Tepki
5.442
İsim
Sadi İMREN
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Salcanoherif

Kilo vermek için diyetisyene gittim düzenli spor yapıyorum dediğim de biz yeme alışkanlıklarını düzenleyeceğiz sporla pek işim yok demişti. Bu zamana kadar çok spor yapmama rağmen (iştahım iyidir) kilo verememiştim. Diyet yaparak ve sporlarıma devam ederek 3 ayda 108 kilodan 96 kiloya indim. Boyum 1.90