kablolu km saati kablo problemi

M.Uğur Özkol

Aktif Üye
Tepki
25
cannondale IQ114 kadanslı km saati aldım montajınıda yaptım ama kablolar çok uzun fazla gelen kabloları gidonun orada toparladım ancak görüntü kirliliği yarattıyor bunun dışında alet güzel. fazla kabloyu kesip ek yapsam heralde sağlıklı olmaz. kablolu km saatinin dezavantajı heralde bu ama buna görüntü açısından yapılabilecek birşey var mı?

Scudo

Goflet

Forum Bağımlısı
Tepki
1.588
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bendede Delphi 4.0 var km saati kablosuz ama cadance kablolu..Cadance kablosunu arkaya çektim çok çirkin oldu o yüzden söktüm kullanmıyorum..Mümkünse komple kablosuz almak lazım..

M.Uğur Özkol

Aktif Üye
Tepki
25
gidonun sağa ve sola dönüşleri için yeterli boşluk bıraktım montajda basit aslında ama dediğim gibi kablo fazla uzun olduğu için görüntü açısından güzel olmuyor. fren kablosuna dolayarak kısaltmayı deniycem tavsiye için teşekkürler...

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
çok uzun sa kesip istediğiniz kısalıkta ayarlayıp kesinlkle lehim yaparak halledebilirsiniz üstüne de görüntü güzel olması için daralan makaron kullanırsanız orjinal halini alır beim km saatimin kabloso kopmuştu o şekil yaptım ve çok güzel oldu ek yri bile görünmüyo