İnceleme Jordanred Bisiklet Forması

Tepki
107
Bisiklet
Carraro
Herkese Merhaba,
Öncelikle şunu belirtmeliyim ki hakkımızda düşündüğünüz olumlu olumsuz bütün yorumlara saygı duyuyorum. Ancak kötü niyetli , takıntılı ve karalama peşinde olan kişilerin yorumlarına cevap vermeyeceğim.
Görseldeki ürün ile ilgili ürünü teslim alan kişiye yaşattığımız mağduriyetten dolayı özür dileyip kendisine yeni ürün göndereceğimizi ilettik.
Bugüne kadar bizimle şirketimizin iletişim numarasından ve e-mail ile iletişim kuran herkese yardımcı olduk. Ürünlerinde yaşadıkları problemleri çözmeye çalıştık.
Bundan sonrada bu şekilde yolumuza devam edeceğiz.

Scudo

Ozan_ozaN

Aktif Üye
Tepki
96
İsim
Ozan
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Herkese Merhaba,
Öncelikle şunu belirtmeliyim ki hakkımızda düşündüğünüz olumlu olumsuz bütün yorumlara saygı duyuyorum. Ancak kötü niyetli , takıntılı ve karalama peşinde olan kişilerin yorumlarına cevap vermeyeceğim.
Görseldeki ürün ile ilgili ürünü teslim alan kişiye yaşattığımız mağduriyetten dolayı özür dileyip kendisine yeni ürün göndereceğimizi ilettik.
Bugüne kadar bizimle şirketimizin iletişim numarasından ve e-mail ile iletişim kuran herkese yardımcı olduk. Ürünlerinde yaşadıkları problemleri çözmeye çalıştık.
Bundan sonrada bu şekilde yolumuza devam edeceğiz.
hata var hata var
çalışanlarınız mutlu değilse müşterileriniz de mutlu olmaz. bu hatanın nasıl olabildiğini irdelemediğiniz müddetçe benzerlerini misli ile yaşamaya devam edeceksiniz. önce çalışan memnuniyetini sağlayın. sağlayın ki hataları telafi etmek yerine oluşmadan önleyebilin.

hemen niye karalama diye yaftayı yapıştırıyorsunuz ki
şikayet eden müşteriyi öpün de başınıza koyun
asıl şikayet etmeyen müşteriden korkun, o müşteri için siz bitmişsinizdir. şikayet eden için ise hala bir ihtimal ve de potansiyel vardır.

not: bu bir karalama değildir, kötü niyetli değilim, kalbim temizdir benim (çoğu zaman). takıntılı olduğum bir kaç konu var ama sizinle alakalı değil bu konular
saygılarımla,
(umarım ki eski sıfatını eklemeyeceğim) bir müşteriniz

Tepki
107
Bisiklet
Carraro
hata var hata var
çalışanlarınız mutlu değilse müşterileriniz de mutlu olmaz. bu hatanın nasıl olabildiğini irdelemediğiniz müddetçe benzerlerini misli ile yaşamaya devam edeceksiniz. önce çalışan memnuniyetini sağlayın. sağlayın ki hataları telafi etmek yerine oluşmadan önleyebilin.

hemen niye karalama diye yaftayı yapıştırıyorsunuz ki
şikayet eden müşteriyi öpün de başınıza koyun
asıl şikayet etmeyen müşteriden korkun, o müşteri için siz bitmişsinizdir. şikayet eden için ise hala bir ihtimal ve de potansiyel vardır.

not: bu bir karalama değildir, kötü niyetli değilim, kalbim temizdir benim (çoğu zaman). takıntılı olduğum bir kaç konu var ama sizinle alakalı değil bu konular
saygılarımla,
(umarım ki eski sıfatını eklemeyeceğim) bir müşteriniz
Her zaman kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz.
Olumsuz eleştirileri önemle okuyup değerlendiriyoruz. Benim cevap vermeyeceğimi söylediğim yorumlar bir durum ve ürün eleştirisi değil tamamen karalama odaklı ve ciddiye alınmayacak basitlikte yorumlar.

• Beğen
Tepkiler: serdarunalan

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.862
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
Her zaman kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz.
Olumsuz eleştirileri önemle okuyup değerlendiriyoruz. Benim cevap vermeyeceğimi söylediğim yorumlar bir durum ve ürün eleştirisi değil tamamen karalama odaklı ve ciddiye alınmayacak basitlikte yorumlar.
Doruk forum üzerinden cevaplayarak soru işaretlerini kaldırdığın için teşekkür ederiz. Kalite kontrol sürecinize bir ilave çift göz daha ekleyebilirseniz belki bu tip şikayetler kaybolabilir.
Masum ve belki de cahilce bir öneridir, karalama yoktur ;)

Adrenalin26

Orbea
Tepki
1.143
İsim
Fatih
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
05753D92-E7CA-4004-9E2F-AB7F14D6EE4F.jpeg
21 günde, verilen günden 6 gün sonra , sürekli telefon ile arayarak, zar zor gönderdikleri forma. Geçen sene yaşadığım durumla gene aynı, kollar gene uuuuuup uzun. Geçen seneden bu yana gram değişme yok, üretim hızı ultra yavaş, servis yavaş, bana göre kalite yok. AliExpress bile verdiği teslimat tarihinde ürünleri elime ulaştırıyor. Birde Çin’den aldığım hiçbir formada böyle orantısızlık yaşamadım.
Bu benim için son alışveriş ti bu firmadan. Bu yorumu ister karalama olarak alın, ister kendiniz için yapıcı bir yorum olarak görün farketmez...

601C1FF2-AB5D-4A94-A7FB-552C477DE256.jpeg
Buda geçen sene aldığım ?

:DDD

Forum Bağımlısı
Tepki
449
İsim
Muhammed Hüten
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu firma geçen sene çok iyidi şimdi mi oldu bu bütün şeyler?

• Beğen
Tepkiler: ahmet1914

ali önder

Forum Demirbaşı
Tepki
1.242
İsim
ali önder büyüksünetçi
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ooooo kartal bike shop 2... Ama giyim üzerine... Ben yukarıdaki yorumlardan bunu anladım

• Beğen
Tepkiler: Ahmet TOPAL

makaram

Forum Bağımlısı
Tepki
4.398
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
o kadar da abartmayalım bence. tamam çok hata yapıyorlar ama telafi etmedikleri hata görmedim ben. bana da hatalı baskı yolladılar sonra yenisini gönderdiler. bana da kolları uzun gelen forma geldi kolaylıkla iade ettim.

Adrenalin26

Orbea
Tepki
1.143
İsim
Fatih
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
o kadar da abartmayalım bence. tamam çok hata yapıyorlar ama telafi etmedikleri hata görmedim ben. bana da hatalı baskı yolladılar sonra yenisini gönderdiler. bana da kolları uzun gelen forma geldi kolaylıkla iade ettim.
Önemli olan telafi etmek değil, telafiye lüzum duymadan kaliteli ürün ve hizmet sunabilmek. Yorumunuzdan anlaşılıyor ki, bu orantısız üretim sadece benim başıma gelmemiş demek ki, üretim hızını saymıyorum bile. Ben bir yıl öncede aynı durumu yaşadım, bu zamana kadar geçen sürede kim bilir kimler yaşadı bunu. Bunca zamandır , doğru boyutta bir forma üretemeyen bir firmada , sonradan gelen özür ve telafi ile işler gelişmez...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
25 Ekimde ''29 Ekim için aldıgım bisiklet forması 16.gün olmasına rağmen sipariş açıklamasında "baskıya hazır yazıyor" Kısmet 2020 29Ekimine Giymekmiş.. Sizden Özel baskıda istemedik ki..
Sadece Üstüne İsmimi Ve Bir kaç şey yazmak 16-20 gün mü sürüyor? Neden stoktan hızlı kargo yapmıyorsunuz.? Ekran Alıntısı.PNG

Adrenalin26

Orbea
Tepki
1.143
İsim
Fatih
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
25 Ekimde ''29 Ekim için aldıgım bisiklet forması 16.gün olmasına rağmen sipariş açıklamasında "baskıya hazır yazıyor" Kısmet 2020 29Ekimine Giymekmiş.. Sizden Özel baskıda istemedik ki..
Sadece Üstüne İsmimi Ve Bir kaç şey yazmak 16-20 gün mü sürüyor? Neden stoktan hızlı kargo yapmıyorsunuz.? 213366 dosyayı görüntüle
Dejavuuuuuuuuuu

fisnesuyu

Üye
Tepki
34
İsim
Yok
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Benim 2 adet formam var ama hiç birinde bir defo yok acaba toplu alımlarda bu kadar sorun cıkmıyor mu? (Bir olasılıkta derneğin üyeleri biz almadan değişim talep etmeleri tabiki :) .) Geliş süresinde de sorun yoktu derneğin söylediği vakitte elime ulaştı formalar.

Adrenalin26

Orbea
Tepki
1.143
İsim
Fatih
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Benim 2 adet formam var ama hiç birinde bir defo yok acaba toplu alımlarda bu kadar sorun cıkmıyor mu? (Bir olasılıkta derneğin üyeleri biz almadan değişim talep etmeleri tabiki :) .) Geliş süresinde de sorun yoktu derneğin söylediği vakitte elime ulaştı formalar.
Bireysel müşterileri iplemiyorlar

Tepki
107
Bisiklet
Carraro
Merhaba,

Aşağıdaki resimde belirtildiği üzere 20 Ekim tarihine kadar verilen siparişlerin 29 Ekime yetişeceği açıkça belirtiliyor.
Hazır bir formanın üzerine isminizi yazmıyoruz. Siparişinize özel olarak üretiliyor formalarımız.
Stoktan hızlı kargo ürünlerimizde mevcut o ürünlerden sipariş verdiğiniz gün kargoya veriliyor.
Formanız üretime alınmıştır kargolandığı zaman tarafınıza bilgi verilecektir.

we.PNG

Sadece Üstüne İsmimi Ve Bir kaç şey yazmak 16-20 gün mü sürüyor? Neden stoktan hızlı kargo yapmıyorsunuz.? 213366 dosyayı görüntüle
Merhaba,
Toplu veya bireysel siparişler arasında herhangi bir ayrım yapmıyoruz. Hepsini söz verdiğimiz tarihte üretip gönderiyoruz. Dönemsel yoğunluklarımız sebebiyle 2-3 gün mağdur ettiğimiz durumlarda olabiliyor. Bu durumlarda müşterilerimiz ile görüşüp kendilerine bilgi veriyoruz. Bizim ile iletişim kuran herkese açık,şeffaf bir şekilde destek veriyoruz. Hergün yüzlerce forma kargoya veriliyor. Hatalı ürün sayımız çok düşük. Hataların bir çoğu ürün müşteriye gönderilmeden farkediliyor ve tekrar üretime alınıyor.

Konu altında hiçbir kusuru olmayan ürünler bile çarpıtılarak yansıtıldığı için lütfen tarafımızdan bilgi almadan hakkımızda yargıya varmayın.