İnceleme Jordanred Bisiklet Forması

Fatih.acar

Forum Demirbaşı
Tepki
1.134
İsim
Fatih
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Owlknife aliexpres'ten aldığımız formalar bence daha kaliteli kumaş olarak ve dikiminide çok muazzam

• Beğen
Tepkiler: Owlknife
Scudo

bibisiklet

Daimi Üye
Tepki
402
Bisiklet
b'Twin
@Hayatikiteker katılmıyorum neden çünkü aliexpressten forma aldım kullanıyorum. Kumaş kalitesi olarak bu forma daha güven verici. Aliexpresstekilerin görüntüleri daha iyi ama üzerine giydiğinde aynı softluğu vermiyor batıyor sanki insanın tenine.

• Beğen

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
@bibisiklet onlar mail attım iletişim bölümünden ama cevap vermediler formayı kipeodan alıp cs6da kendim tasarladım sırtını falan yani tamamen özel oldu diyebilirim, sizce yapabilirler mi?

bibisiklet

Daimi Üye
Tepki
402
Bisiklet
b'Twin
@Owlknife tasarlarken sizin fikrinizi almak için arayacaklar zaten. Ben de mail atmıştım kendi yaptığım tasarımı tam da beni arayacakları anda atmışım denk geldi, direk onu tasarladılar ve yaptılar sorun olacağını sanmam.

• Beğen

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
@bibisiklet whatsapp varmı acaba onların? maile cevap gelmedi

yoksa önce sipariş mi geçiyoruz

sadi imren

Bursa Tur Komitesi | B.T.K
Tepki
5.442
İsim
Sadi İMREN
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Pazartesiyi bekleyin bende cep telefonları var watsappa cevap veriyorlar benimle de iletişime geçmediler cuma sipariş verdim bu arada FİRMA FORUMU TAKİP EDİYOR bilgilerinize

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
@bibisiklet formayla ilgili birşey merak ediyorum benim ekaritiden aldığım forma cırt cırtların sert ksımına fala değince beyaz beyaz yırtılıyor buda öyle mi acaba likralı mı kumaş yoksa fileli gibi mi?

bibisiklet

Daimi Üye
Tepki
402
Bisiklet
b'Twin
@Owlknife şöyle söyliyim fotoğrafta göründüğü gibi hafif fileli gibi duruyor ama tabiki bi Santini forma gibi de değil dokusu. Cırt cırt olayını anlamadım kusura bakmayın.

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
@bibisiklet cırt cırtın sert tarafı varya ora formaya değince formanın iplerini çekiyor ipler dışarı çıkıyor

Tepki
83
İsim
Doğadaki Bisikletli
Bisiklet
Mosso
İnceleme için teşekkür ederiz. Kollar da saracak bir kalıp kullanılsa çok daha iyi olur. Kumaş olarak o bilindik firma akıllara geliyor. Kumaş konusunda Sora önde. Bunu söylemem lazım. O kumaşı bulup kullanmalılar bence. Cidden teri iyi atıyor. Elbet gelecek yıl ürün temininde bizlerin isteklerine cevap vereceklerdir.

• Beğen
Tepkiler: bibisiklet

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Oh be sonunda tek tek sipariş alan müşterisini dinleyen bir firma çıktı. Destekleyeceğim.

• Beğen
Tepkiler: bibisiklet

sadi imren

Tepki
5.442
İsim
Sadi İMREN
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Benimkini, yapıyoruz şu anda bu ikinci formam olacak

IMG-20170605-WA0024.jpg

sadi imren

Tepki
5.442
İsim
Sadi İMREN
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
1. Formam bu

(link) (link) (link) (link) (link)

bibisiklet

Daimi Üye
Tepki
402
Bisiklet
b'Twin
@sadi imren
Fotoğrafta da göründüğü gibi giyilince kollar aslında o kadar da kötü durmuyor. Teşekkürler hocam fotoğraflar için.

sadi imren

Tepki
5.442
İsim
Sadi İMREN
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@bibisiklet bana biraz dar olmasına rağmen kolları güzel durdu

Tepki
234
İsim
Asil Balaban
Bisiklet
Dahon
Selamlar, JordanRed'in kurucu ortaklarındanım.

Bisiklet sporu ile yakından ilgileniyorum. Antalya Bisiklet Sevenler grubunda yönetimdeyim. Bir bisikletçi olarak özel forma tasarımı konusunda çok problem yaşadıktan sonra, bu problemlerin çözülmesi için bir şeyler yapmak istedik ve elimizi taşın altına koyduk.

Özel tasarım forma konusunda JordanRed olarak 7 aydır hizmet vermekteyiz. Ancak tekstil konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahibiz.

@bibisiklet
Tüm ürünlerimiz faturalı şekilde ve kalite kontrolden geçtikten sonra paketlenip gönderilir.

@I am the Uptown R.
Formanızı kendiniz istediğiniz programı kullanarak tasarlayabilir ve bize ürettirebilirsiniz. Özel tasarım için ortalama 70 lira fiyat farkı alınıyor normalde. Buna karşın bizi mesai olarak az uğraştıracak, daha önce yaptığımız formalara benzer ya da diğer spor kategorilerimizdeki ürünlere benzer bir tasarım yaptıysanız ya bu ücret alınmaz, ya da daha az ücret alınır.

@DR.Senih
Bu renkler her ekranda farklı gözüküyor maalesef, bizde bütün ekranlarda fikir verebilecek bir renk kartelası oluşturduk. O renklerin kumaş üzerinde nasıl durduğunu müşterilerimize gösteriyoruz. Veya müşterilerimiz bize pantone kodu verirse. Tam o pantone rengini kumaşa basabiliyoruz.

@Owlknife
Bu lastikli kol tipi kolluk ile bisiklet kullanan bisikletçiler tarafından kullanışlı bulunuyor ancak böyle istemeyen kişilere sizin bahsettiğiniz racing tipi kol yapıyoruz.

@Hayatikiteker
Daha önce bizden sipariş vermiş miydiniz? Sporcular için özel olarak üretilen ve ucuz polyester kumaşlarla kıyas kabul etmeyecek kumaşlar kullanıyoruz.

@Owlknife
Grafik ve İdare bölümleri hafta sonu çalışmıyor. Sanıyorum bugün cevap atılmıştır.

@cyclistinnature
Sanıyorum siz de bizden sipariş vermediniz daha önce. Sora'nın kumaşları da iyidir. Ancak siz yine bizim kumaşları bir deneyin derim. Beğenmezseniz iade edebilirsiniz =)

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
P_20170605_194206.jpg

ekaritiden takım 100TL'ye aldığım forma böyle oldu iplikler kalktı bunda böyle bi sorun olur mu?

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi