İnceleme Jordanred Bisiklet Forması

bibisiklet

Daimi Üye
Tepki
402
Bisiklet
b'Twin
Merhaba arkadaşlar,

geçenlerde bir forma tasarlatmak istedim fakat tek olarak yapıp gönderen bir firma bulamadım. Sektörde lider konumda olan bir markaya mail attığımda tek olarak 3 katı fiyata yapabiliriz cevabını aldım. Tam ümidi kesip yurtdışına yönelmişken konunun birinde jordanred.com sitesinin linkini gördüm ve fiyat çok uygun geldi bi deneyeyim dedim tasarladım bir forma...

Verdim siparişi neyse 1 gün sonra aradılar tasarım için ben de kendilerine başka bir forma tasarlayıp onu göndermiştim onu yapabilir misiniz diye sorduğumda kırmadılar yaptılar. Neyse sipariş vermemle birlikte 1 hafta gibi bir sürede basılıp kargoya teslim ettiler, bugün gittim aldım kargoyu (Sürat kargoyla çalışıyorlar) aslında pek ümidim yoktu fiyatı uygun olduğu için fakat formaları görünce fikrim değişti.

Gerçekten çok güzel renklere sahip ve basımında herhangi bir hataya rastlamadım. Bedenim normalde L ben de öyle aldım üzerime tam oturdu ki sanki benim için biçilmiş beden. Forma kumaş kalitesi ise nefes alacak bir yapıya sahip ince ve gözenekli bir yapıda. Kollarındaki lastikler iyi düşünülmüş kolu sarıyor bu sayede. Arka tarafta bulunan fermuarlı göze iPhone 7 rahatlıkla sığıyor. İleri ki dönemde sıkıldıkça forma siparişi vermeyi düşünüyorum çünkü istediğiniz tasarımı bastırabiliyorsunuz.

Şimdilik fotoğraflarını atıyorum ileride formanın inceleme videosunu çekeceğim onu da eklerim mesaja.

Ekleme: Başka bir tasarım sisteminden forma tasarlayıp ekran görüntüsünü mail atabilirsiniz. Size dönüş yapacaklar çünkü şöyle mi olsun böyle mi olsun diye.

IMG_1117.JPG IMG_1118.JPG IMG_1119.JPG IMG_1120.JPG IMG_1121.JPG IMG_1122.JPG IMG_1123.JPG IMG_1125.JPG IMG_1126.JPG IMG_1127.JPG

Scudo
Tepki
89
İsim
selim
Bisiklet
Scott
Güzel inceleme olmuş. Ben de bu siteyi forumda görmüştüm ve merak ediyordum. Fermuarlı cebi de çok beğendim, işe yarar baya. Hayırlı olsun :)

• Beğen
Tepkiler: Dr.Senih

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Güzel olmuş formalarınız güle güle kullanın :) Arkada fermuarlı cep olduğunu bilmiyordum, ben de içimden fermuar yaptırıyım diyordum gelecek formaya daha sabahleyin :D :D Sitesinde hazırda olmayan tasarımları yaptırmışsınız sanırım, göremedim çünkü bu tasarımları. Acaba aynı fiyata mı farklı tasarım yaptılar?

bibisiklet

Daimi Üye
Tepki
402
Bisiklet
b'Twin
@charlieselim teşekkür ederim :) Ayrıca unuttuğum bir noktayı da buraya yazayım benim gibi faturalı ürün takıntısı olanlar için formalar faturalandırılmış şekilde geliyor.

• Beğen
Tepkiler: Dr.Senih

Ahmet Zeki

Üye
Tepki
79
Bisiklet
Merida
Hayırlı olsun çok güzel olmuş. Bende sipariş geçtim merakla bekliyorum.

bibisiklet

Daimi Üye
Tepki
402
Bisiklet
b'Twin
@Ahmet Bilge Kaan AKIN ben kendim tasarladım başka bir sitede sonra mail attım sağolsunlar dönüş yaptılar ve hiç sıkıntı çıkarmadan ve ek ücret istemeden yapmışlar ben de şaşırdım. Böyle firma bize fazla gibi şımardım

mfurkan

Forum Demirbaşı
Tepki
551
İsim
Furkan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti

Lenny07

Üye
Tepki
145
İsim
Lenny07
Bisiklet
Carraro
bu şekil bir sipariş geçtim.ödeme kısmında hemen hemen tüm kredi kartlarına 3-6-9 gibi taksit yapıyorlar (paraf yok galiba) bilginiz olsun.deneyelim bakalım

111.png

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.169
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Mecburen isim veriyorum da 'kipeo' gibi bir yerde tasarlayıp bu arkadaşlar'a bastırmak mümkün olmaz sanırım, doğru mu?

Dr.Senih

Üye
Tepki
13
İsim
İsmail Senih Aksu
Bisiklet
Sedona
Firmanın sitesindeki simülatörden oluşturulan forma renkleri çok sanal kalıyor. Mesela mavinin ya da turuncunun birkaç tonu var ama çok cırtlak bir renk gibi gözüküyor. Bu olaya nasıl bir çözüm bulabilirim.

bibisiklet

Daimi Üye
Tepki
402
Bisiklet
b'Twin
@DR.Senih bilindik markaya göre renkleri daha canlı ve sitedekine yakın. Mesela ben siyahtan korkuyordum ama iyiymiş allahtan.

Dr.Senih

Üye
Tepki
13
İsim
İsmail Senih Aksu
Bisiklet
Sedona
@bibisiklet Teşekkürler. Bakalım ben de bir tasarım yapmaya çalışayım.

Fatih.acar

Forum Demirbaşı
Tepki
1.134
İsim
Fatih
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bir tekstilci olarak bir kaç şey söylemek istiyorum görüntü olarak güzel lakin daha kaliteli fermuarlar kullanılabilir kollarda ki lastikler bence hiç olmamış onun yerine licralı kumaş olsa kollarda ki lastiğe gerek kalmaz bana açıkçası dikim işçiliği pek iyi gelmedi
Formaniz hayırlı olsun