İnceleme Jordanred Bisiklet Forması

Tepki
234
İsim
Asil Balaban
Bisiklet
Dahon
@Owlknife

Kumaş kalınlığı ile ilgili bir durum. İnce kumaşlarda bizde yaşamıştık. Yeni kumaşlarımızda olmaz ama yine de sorun yaşamamak için fermuar kapalı yıkamakta fayda var.

• Beğen
Tepkiler: Owlknife
Scudo

Afyon35

Forum Bağımlısı
Tepki
528
İsim
Samet A.
@bibisiklet Hocam pedli olarak yapıyorlarmış ama ped felan erkeğe olur mu olmaz mı bilemedim ellemedim
hatta maili de aynen böyle attılar
Merhaba Samet Bey,
Pedli Kısa bisiklet taytı üretimi yapmaktayız. Üzerine istediğiniz logo , sponsor koyabilmektesiniz.
Fiyatımız 75 TL + KDV dir.
Spor ile Kalın,
JordanRed Ailesi

• Beğen
Tepkiler: bibisiklet
Tepki
234
İsim
Asil Balaban
Bisiklet
Dahon
Tayt üretimi yapıyoruz. Ancak şuan tek yapmıyoruz. Tek tayt yapacağız ancak desen çizimleri ve sihirbaza eklenmesi şimdilik biraz zaman alacak gibi duruyor. Kullandığımız pedler unisexdir

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Merhaba arkadaşlar, bugün forma elime ulaştı.
Eğer kurursa bugün antremana yeni formamla çıkacağım :)
Baskısı ve renkleri çok hoşuma gitti, kumaşı da kaliteli görünüyor ancak antremana çıkmadan bir şey diyemeyeceğim.
Boyut olarak ben M beden almıştım ancak keşke S alsaymışım diyorum şuan. Biraz bol oldu forma. 1.84 boy 77 kilodayım. Göğüs ölçüm 106cm. Buna göre almaya çalışmıştım ancak biraz bol oldu. Eğer alacaksanız ve kilolu bir insan değilseniz bir beden küçüğü düşünebilirsiniz. Tabi vücudunuzu sarmasını istiyorsanız :)
Onun dışında cepleri baya büyük geldi :D Bu kadar büyük cep olmasına çok şaşırdım. Baya alet çantasını doldururum buraya, biraz gereksiz göründü bu kadar büyük cepler ancak kullanıcılar açısından iyi olabilir.
Onun dışında kollarının lastikli oluşu, çirkin bir görüntü vermiyor.
Benim tek sıkıntım boyutuyla alakalı oldu keşke S beden sipariş etseydim dedim, onun dışında her şey güzel. Antreman yaptıktan sonra da detaylı bir yazı yazarım :)

18986643_432912707086995_1851487573_o.jpg 18987747_432912610420338_1200987915_o.jpg 19047120_432912600420339_1956224629_o.jpg

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar 20 km sürdüm geldim demin, yaklaşık 40 dklık bir sürüş oldu. Hava çok sıcak olduğu için ve dünkü yokuş deneyimimden çok yorgun çıktığım için dönmek zorunda kaldım :D
Formaya gelecek olursak baya güzel kumaşı, o sıcakta deli gibi terledim, vücudum su içinde kaldı o kadar kısa sürede. Ancak teri dışarı atıyordu forma, rahatsızlık hissetmedim. Görüntüsünü çok sevdim formanın tam istediğim gibi. Bana özel yapılmış olması da bu formayı gözbebeğim yaptı :D 2 tane aliexpress formam var, ikisinin de kumaşları birbirinden farklı, karşılaştırmak için şuan çok erken. En az 90-100 km'lik bir yola çıktığımda karşılaştırabilirim. Onlardan da çok memnunum tabi onu da söylemem gerek, işlerini gayet iyi yapıyorlar. Bunlar üzerimdeki halinin resimleri, alacak arkadaşlara fikir açısından paylaşmak istedim.
Bir de yaz geldim diyor resmen, sabah 5-6 dan sonra antremana çıkmak benim için ölüm olacak bundan sonra :D Dikkatli olun güneş fena çarpıyor, dün baş ağrısından gece hiç uyuyamadım :D

Dosyalar

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ahmet Bilge Kaan AKIN sende Çin'den aldığın Sky forması da vardı. Kumaş kalitesi nasıl karşılaştırınca? Bir de alet yakıyor! :) Az biraz su tutarsan lastikler parlar :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Groims
Sağolun hocam, şuan bakımsız alet, komple temizlik yapacağım yakında :D
Hocam bende bi tane Sky, bi tane Orbea forması var, ikisi de Aliexpress'ten. İkisinde de %100 polyester yazıyor, bu da muhtemelen öyledir, başka türlü teri tutar zaten :D
Karşılaştırmayı içerik olarak değil de kalınlık ve kullanışlılık olarak yapayım. Çünkü ikisini de elime aldım bi farkını anlayamadım :D
Sky forması daha ince, Orbea ve yeni formamdan. Bunlar daha sağlam duruyor. Orbea'nın yanlarında gözenekleri daha açık hava alması açısından. Bu yeni formanın da ışığa tuttuğunuzda aralarda nefes alabilecek kadar ufak açıklıklar mevcut. Bunun arka tarafında fermuarlı cebinin olması artısı. Orbea ve Sky formasının da cebinin daha ufak olması benim için bir artı, tabi cebin büyük olması sorun olacak bir mevzu değil. Pompayı neredeyse komple alıyor bu forma :D
Yani öyle bi fark göremedim hocam bunların haricinde. Hepsinden de memnunum. 200 liralık bir formanın da bunlardan ne farkı var diye düşünmeye başladım şuan :D :D
En büyük fark dediğim gibi kumaş kalınlığında, ele alınca tek farkeden o şimdilik. Yarın sabah 4-5 gibi uyanabilirsem eğer yaklaşık 170 km'lik bir sürüşe çıkacağım bu formayla. Daha net, detaylı farkına bakabilirim. Sky'la 175 km yaptım en fazla, sorun yaşatmadı o da.

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ahmet Bilge Kaan AKIN 170 km sonrası, bisikletini yıka :) Adını ne koydun alete?

Aliexpresten alıyorum ben de genelde. 200 TL'lik formalarda gözenekler farklılaşıyor. İnşallah bir gün onu da test ederiz :) Eğer olur da 200 TL'lik forma alacak olursan dhb diyorum.

-----
Jordan'ın gözenekler biraz az ve kalın geldi gözüme. Ter tutma ihtimali var mı bilmiyorum fotoda biraz var gibi geliyor. 170km sürüşte içine ince polyester giymeni tavsiye ederim.

Örnek: (link)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Groims

Hocam isim koymadım böyle iyi :D Bakalım bir gün tek forma için 200 lira verebilirsem ben de merak ediyorum :D

Evet sanki gözenekler az gibi ancak çabuk kuruması daha önemli benim için, ne kadar çabuk o kadar iyi. Elimde yıkadım demin baya sulu sulu astım balkona, 15 dakikada kurudu o haliyle.

Bi deniyim hocam yarın da ona göre yazarım, içlik beni daha beter yapar şimdi :D Bir de o Nike'ye vereceğim parayla bi tane daha forma yaptırırım :komik:

sadi imren

Bursa Tur Komitesi | B.T.K
Tepki
5.442
İsim
Sadi İMREN
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Owlknife Ben 3 aydır kullanıyorum en az 5-6 defa yıkattım sorun olmadı

• Beğen
Tepki
89
İsim
Galip
Bisiklet
Mosso
şuan sitede problem var sanırım. tasarladım ancak satın al kısmına gelemedik :))
ayrıca bi kısa kollu bir tane de uzun kollu formayı tek sepete atmayı beceremedim. beyler taktik pls o_O

Ahmet ERENN

Aktif Üye
Tepki
81
İsim
Ahmet
Bisiklet
Cannondale
Kol kısımları lastikli harici olmuyor mu? şu kolu saran cinsten

• Beğen
Tepki
234
İsim
Asil Balaban
Bisiklet
Dahon
Selamlar, kolu istediğiniz formatta yapabiliyoruz.

@GalipKelesoglu Sistem yemek sepeti gibi çalışıyor her forma ayrı sepette olacak, bu durumu değiştireceğiz yakında.

Formalarını teslim alan arkadaşlardan fotoğraf bekliyoruz =)

Ahmet ERENN

Aktif Üye
Tepki
81
İsim
Ahmet
Bisiklet
Cannondale
Siz üretici olarak ve siz kullanıcılar kolun saran cinsten mi yoksa lastikli olanı mı tavsiye edersiniz?