Jel vs Sünger pad

Reahax

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Recep
Bisiklet
Cannondale
Aliexpressten takım almayı düşünüyorum. Jel ve Sünger olmak üzere 2 türlü tayt var acaba hangisi daha rahattır?

Scudo

Reahax

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Recep
Bisiklet
Cannondale
tayt kullanan yok mu?

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
Recep sünger alma. Uzun sürüşlerde bir faydasını görmezsin.
Jel tercih etsen daha iyi olur. Fakat görmeden alacağın ürüne ne denli güveneceksin?
En azından daha önce Aliexpress'ten ürünü satın almış birini bulsan inceleyip fikir edinebilirdin.

Şevket Akça

Daimi Üye
Tepki
206
Bisiklet
Kron
ürünün siparişini verdiniz mi? fotoğraftakini beklemeyin sonuç hayal kırıklığı olur. ben bir çeşit kar maskesi aldım. fotoğraflar da yüzü falan tam kavraması için ayar yapılabilen bir görüntüsü vardı. hani swat ekipleri falan takar ya öyle karizmatik duruyordu ancak maalesef öyle olmuyor. satıcının puanı da gayet yüksekti. direkt olarak aliexpress hakkında bu yorum :) süngerin yapısından dolayı bir süre sonra eski halini alacak direnci kalmıyor ve incelip sertleşiyor. ancak pedde kullanılan süngerin kalitesini bilemem.

invictustr

Daimi Üye
Tepki
95
Bisiklet
Bianchi
@Şevket Akça

formalarım aliexpresden alıyorum güvenilir satıcıdan alırsanız sıkıntı yok.

Şevket Akça

Daimi Üye
Tepki
206
Bisiklet
Kron
@Eren Can Güldalı

aynı ürünü farklı kullanıcılardan araştırdım. hatta almadan önce yazıştım ve siparişi öyle verdim ancak içime sinmedi.belki de ben çok büyüttüm gözümde :) gözlük ve kask siparişi verecektim ardından. sonra vazgeçtim. satıcının linkini verir misiniz ? madem test ettiniz gereken bir şey olduğu zaman ondan tedarik ederim.

invictustr

Daimi Üye
Tepki
95
Bisiklet
Bianchi
@Şevket Akça

ikisinden sipariş ettim şuana kadar ikisi de çok ilgili ve hızlı yolladılar

(link)

(link)

• Beğen
Tepkiler: Şevket Akça