JBC marka Kadro Sorunu ??

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

FiRARDA

Üye
Tepki
8
Delta bisikletten JBC marka kadro aldım fabrika hatası nedeni ile kırıldı ve garanti verdikleri halde değiştirmediler alınan malada fatura kesmediler malı satana kadar akla karayı seçiyorlar sattıktan sonra ilgilenmiyorlar :mad: sizce ne yapmalıyım lütfen yardım edin...

Scudo

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Merhaba,

Adım Ulas Delta Bisiklet yetkilisi olarak bu mesajı atıyorum.. Size özel mesajdan msn adresimi yolladım hatta sizinkini de ekledim... Ama sizden bir cevap gelmedi.

Özel mesajınıza bakar veya msn imi kabul ederseniz sorunu daha iyi anlarım...

Aksi taktirde ortada bir kötü niyet olduğunu düşüneceğim...

saygılarımla

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Neymiş o dile getirilmesi gereken en güzel şey? Güzel Arkadaşım...

Yeşil Bisikletin adını kullanarak bilip bilmeden boşa cevap vermen mi yoksa?

Kim olsa bu mesajın art niyetle yazıldığını anlar.. Sizin de anlamanızı beklerdim..

Baksanıza tüm gün boyunca cavap bekledim ama gelmedi.. Şimdi de siz ortaya bilinçsizce bir mesaj atıyorsunuz.. Bu mu yani?

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Arkadaşlar sakin lütfen.
Ben bu konuyu farkeder etmez direk olarak İstanbul'daki Delta Bisiklet yetkililerine bildirdim. Yetkili olarak Ulaş Baydar ile görüştüm.
Kısa süre sonra bana geri döndüler, Delta Bisiklet'in hiç bir şubesinin yaşanan böyle bir olaydan haberi olmadığını söylediler. "Firarda" arkadaşımız konuyu biraz daha açarsa (kadroyu ne zaman hangi şubeden satın aldı, ne zaman kırıldı, Delta Bisiklet tarafından verildiğini iddia ettiği bu yanıt kim tarafından ne zaman verildi vs gibi) eminim konu açıklığa kavuşacaktır.
Delta Bisiklet'in yıllarını bu sektöre vermiş köklü bir firma olarak bunun gibi bir şeye tenezzül etmeyeceğini düşünüyorum.
Konunun açıklığa kavuşması için "Firarda" arkadaşımızın yanıtını merakla bekliyorum.
Saygılar...

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
JBC kadro alan her kesin listesini çıkarttım.. 4 Adet gelen kadronun sahipleri de aşşağıdadır...

Hakan Ankara JBC Pro
Aram İstanbul JBC Pro
Kemal Ankara JBC Pro
Ahmet Ankara JBC Pro

Hakanı aradım yok öyle bir şey dedi.
Aram zaten her gün görüşüyorum o da değil
Kemal'e ulaşamadım ki olacağını düşünmüyorum beni arardı
Ahmet'le şuan MSN de konuşuyoruz..

Gelelim Fatura işine.. İthalatçı bir firma olduğumuzdan fatura kesmememiz komik olurdu.. Bu 4 adet gelen kadronun faturası da kesilmiş..İsteyen olursa onuda koyarım buraya... :D

Önemli bir konu daha... Zaten ithalatçısı biz olduğumuz için faturaya bile gerek yok...

Böyle bir durumda kadroyu alır firmaya geri göndeririz. Firma da bize yenisini gönderir..Bu da yaklaşık bir kaç ay sürer...Ama kendi ürünümüzse örneğin Geotech anında değiştirilir....

JBC kadroları da bu güne kadar kimseye zorla satılmadı :D komik olurdu... Çünkü bu kadrolar yarış amaçlı dizayn edilmiş kadrolar....

Neyse olur böyle şeyler diyor hepinize saygılarımı sunuyorum

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Açıklamalar için teşekkürler...
Değil Delta Bisiklet...Buradaki (İstanbul/Anadolu) çoğu bisiklet satan ve ilgilenen abilerimizi tanıyan birisi olarak, hiçbirinin "Herhangi bir kırık kadro yada garanti kapsamındaki olaya böyle yaklaşacağını" düşünmüyorum...

Mesajın yazış stilinde bile art niyet gözüküyor gerçekten...

Bu şekil sorunları olan arkadaşlar "soruna" daha yapıcı bir şekilde yaklaşırlarsa daha çabuk cevap alacaklardır diye düşünüyorum...

Hepinize iyi ve kırık kadrosuz günler...;)

• Beğen
Tepkiler: ulas

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Sonuçta kadro değiştirirken bizim bir dez avantajımız yokki!

Taş atıp da kolumuz yorulmuyor :D:D:D

Garantinin de tabiki belli başlı şartları var. Örneğin kullanıcı hatasıysa yapacak bir şey yok. Adam vurup kırdıysa bu garantiye girmez. Bir de ben isterim ki her ürün sorunsuzca değişsin. Ama firmalar kullanıcı hatalarını kabul etmiyor....

Ben uzun uzun düşündüm ve bu mesaj canımı sıktı... Bir sürü işimin arasında düşünüyorum şimdi acaba birilerinin kalbi mi kırılmış :( olabilir de belki de birileri bizlere sinirlenmiş böyle bir mesaj atıyor. Anlayışla da karşılıyorum. Çünkü sonuçta herkes düşüncesini iyi yada kötü yazacak tabi...

Arkadaşlar bu güne kadar kimse hırsla bir şey elde etmemiştir. En güzeli oturup konuşmak herkes hakettiğini alır zaten. Aranızda beni ve Delta Bisikleti çok iyi tanıyan bir çok kişi var. Böyle bir olayın olup olmadığını en iyi onlar bilir. Böyle olaylar daha çoook olacak. Olmalı da. Olmali ki biz kendimizi daha da geliştirelim.

Geçen sene bir forum sitesinde böyle bir konu olmuştu. Okuduğum zaman acaip şaşırmıştım :eek: kadro bizden bile alınmadığı halde böyle bir konu açılmıştı. :D Daha sonra yazan arkadaş neyse ki olayı toparladı ve özür diledi..

Geçen ay bir shımano olayı oldu. Garantiye girmedigi halde degistirdik. Ama sonra gördüm ki haydaa bu da yazılmış...Neyse o da toparladı olayı...

Yani diyeceğim o ki oluyor böyle şeyler :D

Ama sorun değil.. Kapımız herkese açık zaten bunun için varız

Söz konusu ürünlerimizse her zaman arkasındayız. Delta bugünlere gelmişse bu yüzden gelmiştir.

Bizim ürünlerle ilgili sorunları lütfen bize iletin. Haklı veya haksız biz elimizden geleni yapıyoruz zaten ;)

Teşekkürler

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
@FiRARDA

Herkese Günaydın,
Buradaki yönetici sıfatımın yanında Ulaş ile arkadaşlığımdan dolayı, mesajı okuyacak üyelerimizin aklına yanlış bir şey getirmemek için yorum yazmak yerine konuyu takip etme yolunu seçtim. Daha önceden de bir çok arkadaşımız ile bu tür konularda, muhakkak yaşadığımız olayların paylaşılması yönünde tartışmalarımız olmuştu. Açıkcası ilk yazılan mesaj bende de böyle bir izlenim yaratmıştı. Buraya kadar yazdıkların normal bir üye olarak gözlemlediklerimdi.
Bundan sonraki yazacaklarımı Yönetici sifatımla yazıyorum.Şu andaki durumu özetliyecek olursak, ortada şikayetçi ve şikayet edilen bir firma var. Şikayet edilen firma konuya iki defa cevap yazıyor, fakat şikayetçi kişi ortada yok. Eğer bugün de bu arkadaş ortaya çıkıp yazdıklarını destekleyecek veya Delta Bisiklet'in yazdıklarını çürütecek mantıklı bir açıklama yapmaz ise, bu konunun bende yaratmaya başladığı " Balon şikayet " düşüncesini netleştirecek olup, açılan bu konu hakkında gereken ne ise yapılmasını sağlayacağım.
Tüm Üyelerimizin Bilgisine
Behçet Atınç

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar Yeniden Merhaba,

Kemal de biraz önce beni aradı. Yani demem bu ki.. Toplam 4 Adet gelen kadro sahibi ile de görüştüm. Buna güldüler...

Sallayan desteksiz sallamış :D hani bir cannondale, corratec vs deseydi bir sürü var...anlardım da toplam 4 adet gelen kadro icin bu yalan bayağı komik oldu. Belliki bu yalanı diyen kişi sitemizden JBC kadro görmüş ve yazayım bakayım neler oluyor demiş :)

Sevgili Firarda kardesim nerden bilsin bunlar basına gelecek :D Ama Firar da etti yani... Yaaaa insan başka kadro der :D 4 adet gelen JBC ha haaa...

Allahtan Geotech demedi :D bu daha komk olurdu...

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
@FiRARDA

Haydaaa:boese157:

Arkadaşım sen kimsin

Ahmet
Aram
Kemal
Hakan

Bana söyler misin? Bu kadroyu sadece bu 4 kişi aldı ve hepsiyle yüz yüze görüştüm... Hadi bakalım şimdi salla da görelim...

Ama eğer yalan söylüyorsan seni bamlatacağım haberin olsun... Ayrıca IP adresinden de kim olduğunu bulacağım... Bu kadarı da fazla...:boese157: :boese157:

• Beğen
Tepkiler: FiRARDA

FiRARDA

Üye
Tepki
8
@behcetatinc

bu balon bir şikayet değildir gerekirse kadronun resmini verebilirim

T

Tuğrul

Misafir
Sn Firarda o zaman kimliğiniz açıklayın yada Delta Bisikletle iletişime geçin.Yani bu işin doğruluğunu kanıtlayın.Söyledikleriniz havada kalıyor.

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Bak güzel arkadaşım lafı uzatıp duruyorsun....

Sen kimsin ve niyetin ne... Yalan söylüyorsun senin bir JBC kadron falan da yok.. Kimden ve ne zaman aldığını söyle de inandırıcı olsun.. Gittikçe batıyorsun.. Bu 4 kişi halen kadrosunu kullanıyor.. Bunlardan da biri değilsin.. Kim olduğunu de de biraz inandırıcı olsun...

Ortaya bir laf attın devamını getir....

FiRARDA

Üye
Tepki
8
şimdi sen yalan soyledini şte bu 3 ü kadrosunu kullanıyor birisininki kırık ve sen kim olduğunu biliyorsun

• Beğen
Tepkiler: Jr.BMX

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
@FiRARDA

Bak güzelim bu sorulara cevap ver...verki kendini kurtar.. Ayıp oluyor...

Bunlara cevap ver:

Adın ne?
Senin bir JBC kadron var mı?
Ne zaman aldın?
İlk yazdığın mesaj doğru mu?

Haa bunlara cevap veremiyorsan uğraştırma bu kadar insanı...

FiRARDA

Üye
Tepki
8
bak bu nickle girmemin nedeni daha once kayıt olmam bu bir 1
kadro benim değil arkadaşımın bu 2
arkadaşım ise bu saydıkların arasında 3

• Beğen
Tepkiler: Murat CER

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
@FiRARDA

Güzel arkadaşım bu mesaj senin değil mi?

Yukarıda ne diyorsun JBC marka kadro aldım

Şimdi ne diyorsun Arkadaşımın Kadrosu

Ayıp beee...:boese157: :boese157: :boese157:

Kendi dediklerin bir birine uymuyor.. Şimdi sana nasıl inanalım.. :eek: :eek:

Neyse yaa... Amannnnn

Uzamasın artık bu konu gittikçe iğrenç bir hal alıyor.....

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.