1. Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Çünkü sizlere daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedefliyoruz. Bu yüzden çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Konuyla ilgili bilgi için buraya tıklayınız. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.

janttan göbek nasıl sökülür :(

Konu, Vites - Çekiş Sistemi kategorisinde Ceyhun Oğuz tarafından 28 Mart 2009 tarihinde paylaşıldı.

1. Ceyhun Oğuz Forum Bağımlısı

Sponsorlu benım bısıklet kontra pedal ben bır ıkı alet buldum onları takacam arka aktarıcı - arka vıtes - on aynakol zaten vıteslı bır parca zınvır var bıde gobek nasıl takacagım bısıklete bunları ve kontrayı nasıl sokecegım ? :boese157:

2. Serdar Emre ACAR Forum Bağımlısı

Göbek ancak bütün tellleri çıkarak bunu yapabilirsin.Biraz zahmetli bir iş.

Ceyhun Oğuz bunu beğendi.
  3. Doruk Atay Forum Bağımlısı

Önce lastikler çıkarılır... Daha sonra jantın üstünde bulunan lastik,bez vb birşey vardır oda sökülür ve tornavida ile tek tek tel başlarını sökmelisiniz daha sonra jant telleri çıkarılır ve göbek çıkarılmış olur...
    Eğer teller önemli değilse bir demir makası ile teller koparılıp çıkarılabilir ;)

4. barışveçelik Forum Bağımlısı

Doruk un dedigi gibi bencede ugrasma teker teker demir makasıyla kes hepsini tel pahalı bişey değil zaten 5 ytl ye almıstım ben 36 tane

Ceyhun Oğuz Forum Bağımlısı

Vazgeçtim arkadaşlar :)

Pazartesi günü tamirciye götürmeye karar verdim :) çünkü tek tek ugraşmak çok zaman alabilir !

6. Kayıt:
    25 Mayıs 2009
    aynen bisikletçiye götürmen daha iyi telleri sök sonra diz tabi düzgün ayrda dizicen bide :D sonra akord et çok uzun iş