Jant Seti

Konu, 'Eski İlan Arşivi' kısmında kocak04 tarafından paylaşıldı.

1. kocak04

kocak04 Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    İyi çalışmalar.Ben Manisa Turgutlu da bulunmaktayım sitenizi gezdim ve yeni topladığım bisikletime disk uyumlu bi jant seti düşünüyorum.Düşündüğüm iki model arasından birincisi Mavic Crossride Diğeri ise XT M775 göbekler,Alexrims xcr 100d beyaz jantlar,Dt Revo teller ve kırmızı tel başları bu iki set içinde fiyat albilirmiyim? hangisi daha uygun olur? yardımcı olursanız sevinirim.

kocak04

kocak04 Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Fiyatının uygun olması seçeceğim diğer malzemeler açısından önemli.Bu sıralamada crossride en uygun tercih olacak benim için.peki siparişi hemen internet sitenizden versem bayram tatili dolayısıyla elime ne zaman ulaşır?

kocak04

kocak04 Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Ayrıca bu jant setine rublede katsak montajını yaparak gönderirmisiniz?birde 11-34 slx veya xt den hangisi daha iyi olur fiyatları sitenizde birbirlerine yakın.

kocak04

kocak04 Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    İstediğim ürünü teslim aldım.ilginize tekrardan çok teşekkürler.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-1-3_15-30-31.png
Spor sırasında nabız bandı kullanıyorsak bazen nabzımızın en üst noktaya çıktığını görürüz. Bu üst noktayı oksijen kullanarak maksimum yakıt ürettiğimiz üst sınır olarak görebiliriz. Buna teknik...
Biker-and-sports-drink-1024x671.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
upload_2017-2-1_9-17-20.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...