jant setı toplatmak erdoğanlarda ne kadara maal olur

Cem Helimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
126
jant cemberı+gobekler+teller yanında baska ne almam lazım

şimdiden yardımınız ıcın tesekkur ederım

Scudo

Okan Bozkurt

Aktif Üye
Tepki
119
Bir de tel başı almanız lazım söylediklerinizin yanında, maliyet olarak da Erdoğanlar' ın web sitesinden ürünlerin fiyatına bakabilirsiniz.

Cem Helimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
126
@Okan Bozkurt

onun dısında ıc kısma ıc lastıgı zarar vermemesı ıcın bırsey koyuyorlar jantın ıcınde var mı ondan ekstra bırsey koymak gerekır mı

Okan Bozkurt

Aktif Üye
Tepki
119
elektrik bandı da sarılabilir ama, jantın içine sarılan iç lastiğe zarar vermesin diye bisiklet için kullanılan bantlar var, 2-3 kat sarılan elektrik bandı da aynı işi görür.

Cem Helimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
126
eyvallah kardes jant cemberı+telerı+tel basları+gobek tamam cook tesekkur ettım yardımınız ıcın

onurf

Üye
Tepki
22
Elimizde hazır parçalarla gitsek jant ördürmek ne kadara mal olur bir fikriniz var mı? Ve bunun için bir yer önerebilir misiniz ?

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
bir parça alıcaksanız en pahalı yer erdoğanlar bisiklettir.

onurf

Üye
Tepki
22
@onur demirer

Nerede ördürdüğünüzü ve memnun kalıp kalmadığınızı söyleyebilir misiniz?

Erdoğanlar'da çember, göbek ve tel alındığında ücretsiz örüleceği söylüyor ancak dediğim gibi elimde hazır malzeme var.

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
@onurf

ücretsiz değil.ücret alınıyo.bende sizin gibi malzeme gönderip sadece jantı onlardan alıcaktım bir akort için olmıcak bir ücret istemişlerdi.

Cihan ÜRÜT

Daimi Üye
Tepki
69
@umutkahraman

bu kesinlikle mesnetsiz bir iddaadır. lütfen reel piyasayı ve internet piyasasını araştırmadan tutarsız ithamlarda bulunmayınız. acemi arkadaşlarımızı yanıltmayınız.

BU konu ile ilgili olarak,

erdoğanlardan, jant çemberi, tel başı ve tel, ve göbekleri aldığınızda ücretsiz dizim ve akort yapıyorlar. bursada işini hakkıyla yapan bir bisikletçide jant örümü ve akort, 2 jant için 40 TL dir.
Ücretsiz akort ve jant örümü yaptrdığınızda zaten 40 TL kâr lı oluyorsunuz.

Ayrıca eğer akort anahtarınız varsa kendi jantınızı örmek imkansız değil.
Usta bir bisikletçi 1 saatte yaparsa belki siz 3 saatte yaparsınız. Tek fark bu olur.

Forumumuzda jant örme konusu vardır. rESİMLİDİR. akort yapma ile ilgili de bir konu vardı.

Yani iş sizde bitiyor. HEvesliyseniz, komple bir bisikleti toplayabilirsiniz..

onur demirer

Daimi Üye
Tepki
317
Bisiklet
Marin
@onurf

Erdoganlar'da ordurdum, gobekler vardi, cember ve jant teli almistim. Acikcasi SDS'ye de sormustum ayni ya da cok yaklasik fiyat vermisti. Erdoganlar'dan Baris (yanlis hatirlamiyorsam) cok iddiali konustu ordugu jant icin ve bir yil icinde akord sorunu olursa halledecegini soyledi. Su ana kadar da bir sorun olmadi ki gayet agresif kullanan biriyim.

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
erdoğanlar pahalı mı ? yapmayın ya . . .ben neredeyse tüm sitelere bakıyorum bir parça lazım olursa en ucuzu hep erdoğanlarda oluyor