Jant onarımı

kertman

Daimi Üye
Tepki
229
Bugün henüz 1.5 aylık bisikletimin jantını mazgala vurarak eğdim.Bu hasarın sağlıklı bir şekilde onarımı var mıdır?(Az bir eğilme olmuş,giderken arka teker az hoplatıyor)Yoksa mazgal vs. gibi şeylere vurursam janta Allah Rahmet eylesin mi diyeceğim???

Scudo

selfpower

Daimi Üye
Tepki
88
Bisiklet
Carraro
benimkide mazgalllar yüzünden sadece fren yerleri eğilmişti,her fren yaparken o yerleri hissediyorum,ben henüz düzelttirmek için biryer bulamadım...

Fırat Ayanyan

Forum Bağımlısı
Tepki
259
eğer çok büyük bi yamulma yoksa akord ayarı ile olayı heledebilirsiniz bu arada sonucu feci olacak bi kazayı kıl payı kurtarmışsınız ya sıkışsaydı ön teker gerisini solemeye dilim warmıyo

• Beğen
Tepkiler: kertman

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
eğr jantınızda ezik oluşmuş ise düzeltilemez malesef ...

kertman

Daimi Üye
Tepki
229
@Hasan Çağrı

Arkadaşlar teşekkür ederim cevaplarınıza.Ben cevaplardan sonra rahmet okudum.Evet,hep bir ağızdan.Amiiiin...:)

rıdvan

Aktif Üye
Tepki
58
aminnn... :D şaka maka geçmiş olsun abimizin dediği gibi iykide tekerlek sıkışması olmamış :)

• Beğen

Görkem Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.682
Abi jantida atma duvara asarsın :D Bakar bakar iç çekeriz...Gene verilmiş sadakan varmış...

• Beğen

kertman

Daimi Üye
Tepki
229
@Görkem06

Aslında o kadar da eğrilme yok.Halihazırda kullanıyorum.Ancak arka lastik hafif hafif hoplatıyor.Çok da rahtsız edici değil yani.Geçmiş olsun dileklerinize de teşekkür ederim.