Jant + lastik Tavsiyesi

Hay.alper.est

Aktif Üye
Tepki
52
Öncelikle selamlar.Benim bisikletim ihlas vertigo ben ön arka jant+iç-dış lastik değiştirmek istiyorum.Bana fazla maliyetli olmıyacak bir öneri sunarmısınız?Biraz araştırdım ama yeterli sonuçlara ulaşamadım.İzmirde ksk nerden bulabilirim.Lastikler bu arada dağ yola çevirmeyi düşünüyorum.Jantlarda her ön kaldırdığımda+kaldırımdan indiğimde yamulmasın yeterli.

Bisikletim bu .

http://img373.imageshack.us/img373/769/19072008012dq0.jpg

Scudo
Tepki
21
elimde sana uygun bir jant seti ve lastik seti var... ama senin maşa durumunu bilmiyorum... elimde alexrims ace 17 çemberli deore göbekli scott g zero strike limited ten çıkma jant seti var. jant seti 6 vidalı disk fren uyumlu.. quick release özelliği var.bilyalı jant seti. lastikle 26*1.95 maxxis tomahawk ipek lastik.. eğer sana uygunsa fiyat konusuruz... ama önce kadrona uygun olup olmadığını öğren. bence uymaz ama..

senin jant seti gördüğüm kadarıyla tek katlı standart alüminyum görünümlü pek kaliteli olmayan bir jant... sana gerekli olan çift kat alüminyum jantlar... bi fiyat aralığı belirtirsen ona göre yardımcı olabilirim...

SeGmEnT--Paranormal Designer web MaSTeR

Hay.alper.est

Aktif Üye
Tepki
52
Evet çatallar en dandiğinden bencede senin söylediklerin uymaz, ben şöyle çinin kalitelisi olsun yeter diyorum :)