jant ayarı

Konu, 'Tekerlekler' kısmında LeventK. tarafından paylaşıldı.

1. LeventK.

LeventK. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    merhaba arkadaşlar bisikletimin ön ve arka lastiklerini inceltmiştim bir süre önce (26 x 1.95 > 26 x 1.75) [bianchi mtb]

dikkatli baktığımda arka lastiğin yamuk döndüğünü gördüm ve bisikletçiye gittim , arka tarafa bir akord yaptı eskisi gibi bariz belli olmuyordu ama dikkatle bakınca yine yamuktu. bu olay lastiğin yamuk durmasından dolayı olabilir dedim ve geçiştirdim , farklı bir rotadayken yine farklı bir bisikletçiye bu işi tekrar sorayım dedim bana bunun çok minimum değerde bir yalpalama olduğunu ve herhangi bir müdahaleye gerek olmadığını söyledi , yapsa da bir süre sonra tekrar olabilirmiş yani .

acaba beni geçiştirmek için mi böyle söyledi yoksa ben mi fazla takıyorum bu konuyu , bisikleti sürerken herhangi bir performans kaybı vs . yok , fakat arada bir aklıma geliyor lastiği çevirip duruyorum paranoyak oldum :utn:

2. halil halil

halil halil Forum Demirbaşı

Seviye:
    dümdüz yapamaz minimalize eder.
    sıkıntı olmaz

LeventK.

LeventK. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    cevabınız için teşekkür ederim bu benim için yeterliydi . :)

İlginizi Çekebilir

upload_2017-3-26_11-42-18.png
Her şey demek olmasa da, düzenli aralıklarla FTP tespiti yapıp, çalışma programını buna uyarlamak sistematik çalışmanın anahtarıdır, diyebilirim. Kaç çeşit FTP tespiti yapılabilir? 2004 yılında...
4-1484682847522-1r309o1a9ao6r-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
untitled.png
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...