Jagwire Ripcord renkli dış kablo

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
arkadaşlar bu kablonun kırmızı renkli olanının bisikletimde çok güzel duracağına inanıyorum.fiyatıda bir dış kablo için biraz yüksek.bu yüzden almadan önce kullanan arkadaşlar varsa bu kablolar hakkındaki görüşlerini almak istedim.kullanmış arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim.teşekkürler.

Uploaded with

Uploaded with

Scudo

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Fiyatı bir dış kabloiçin yüksek değil aslında.... Biz bir şeylerin doğru çalışması için herşeyin en ucuzunu aradığımız için bize pahalı geliyor...

Özene bezene topladığınız bisikletinizin viteslerinin doğru çalışması için kaliteli kablolar hem görsel hem işlevsel olarak faydalılar...

Ben Jagwire pembe kullanıyorum gayette memnunum tavsiye ederim...

Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
1.432
Bisiklet
Focus
Kesinlikle parasinin hakkini veriyorlar.. Ozellikle bu ripcord versiyonu, jagwire'in (markanin top modeli) en hafif ve performanslisi.
Bisikletimde pembe olmasa da siyahini kullaniyorum:) Jagwire'in bisiklet haricinde ses sistemleri icin de cok basarili hi-end urunleri mevcut, ve onlar da ayni sekilde gayet basarililar:in:

Tepki
22
alligator i link ide tavsiye ederim ayrıca müthiş bir alaşımı var yağmurlu havalarda, soğuk havada ve yaz sıcaklarında çok dayanıklı bir kablo seti..

• Beğen
Tepkiler: umutkahraman

Taner Rona

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Bianchi
bende jagwire swich modeline baktim ama 1800mm iç kablo ön ve arka için kıse geldi birde maşa kilidi var tabi ....

xtr kablo seti daha ucuz ve daha uzun 2100mm 2 adet iç kablo vb..xtr la arasında nasıl bir fark var ?

• Beğen
Tepkiler: umutkahraman